06Гру/16

Конкурс фото робіт «Мій туристичний край»

Конкурс проводиться на території м. Львова та Львівської області. Організаторами конкурсу є Департамент освіти і науки ЛОДА, Українська академія друкарства та кафедра графічного дизайну та мистецтва книги.

Загальні положення

  Конкурс фото робіт проводиться серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Львова та Львівської області (9-11класів), художніх шкіл, спеціалізованих училищ коледжів та ліцеїв. Continue reading

06Гру/16

Проект «Мистецькі майстер-класи для учнівської молоді»

 Кафедра книжкової та станкової графіки Української академії друкарства у грудні 2016 – квітні 2017 р  проводить серію майстер-класів графічного і книжкового мистецтва для учнів шкіл і студентів (молодших спеціалістів) училищ та коледжів випускових класів і курсів.

 Умови проведення майстер-класів і творчі можливості його учасників:

  • учасники майстер-класів матимуть можливість випробувати власні творчі сили у різних графічних техніках;
  • власноручно створити графічні твори, рисунки і живопис під керівництвом досвідчених митців-педагогів;
  • ознайомитися з особливостями видавничо-поліграфічних процесів;
  • отримати професійну консультацію, а також детальну інформацію про навчання на кафедрі Книжкової і станкової графіки та інших кафедрах Української академії друкарства, умови вступу на навчання в 2017 році, перспективи подальшої роботи.

Continue reading

26Лис/16

Наші переможці в Кубку ЦР ФСТ «Україна»

18-20 листопада студенти Української академії друкарства змагалися у відкритому кубку Центральної Ради Фізкультурно-спортивного товариства “Україна” в Києві

В Чемпіонаті розігрувались кубки у 4 номінаціях.

  • в базовій аеробіці команди зайняли – ІІ місце
  • в «Денс-аеробіці» – І і ІІІ місце
  • в «Фанк-аеробіці» – І і ІІ місце
  • у номінації «трійка» – ІІ місце

 

Continue reading

25Лис/16

Майстер-клас для видавців і редакторів від чеських професіоналів

24 листопада до Української академії друкарства завітали директор одного з найбільших чеських видавництв «ARGO» Мілан Гелнар та відомий у Чехії журналіст і літературний критик Зденко Павелка.

У межах короткої але інформаційно надзвичайно насиченої зустрічі у кабінеті редакційної майстерності, який функціонує в академії багато років, гості поділилися зі студентами спеціальностей «Журналістика», «Видавнича справа і редагування» своїм професійним досвідом, а також ознайомили з особливостями книговидавничого бізнесу в Чехії.

Continue reading