Заходи

Благочинність

Профком студентів вже декілька років поспіль займається благочинністю. Тут діють постійно проекти «Миколай про тебе не забуде» – колектив профкому відвідують школи-інтернати та дитячі будинки з подарунками, які збирають в Академії.

Детальніше…

Великодні акції

Для підтримки національних традицій, які дійшли до нас з давніх часів щорічно в стінах академії ректорат та профком студентів організовують великодню акцію «Розмалюй писанку».

Детальніше…

Наші вечірки

Профком студентів постійно організовує святкові вечірки до Дня першокурсника, Дня св. Валентина та ін.

Детальніше…

 

«Я думаю, розмовляю, пишу та читаю українською мовою»

У 2013 році вперше профком студентів організував новий проект до дня писемності та української мови під гаслом «Я думаю, розмовляю, пишу та читаю українською мовою».

Детальніше…

Караоке у поліграфії

Щорічно в академії проводиться проект «Караоке в поліграфії», адже студенти в УАД надзвичайно люблять поспівати. Цей проект з кожним роком розвивається і стає все цікавішим.

Детальніше…

 

Літнє оздоровлення

Надзвичайно велика увага в академії приділяється проекту «Літнє оздоровлення».

За підтримки ректора УАД профком студентів має змогу організувати і забезпечити соціально-незахищені категорії студентів та інших, оздоровлення і відпочинок влітку.

Детальніше…

 

 

Конкурс краси «Міс УАД»

Щорічно в Українській академії друкарства проходить свято молодості та краси «Міс УАД», організаторами якого є ректорат та профком студентів. Цей захід є доброю традицією і демонструє високий рівень естетичного, культурного та інтелектуального розвитку прекрасної половини студентства академії. Вперше цей конкурс провели у 2001 році.

Детальніше…

Подорожуємо разом

Протягом кількох років в академії існує проект «Подорожуємо разом». Студенти мандрують різними куточками України і мають змогу побачити і пізнати найцікавіші місця.

Детальніше…

Студентський театр

Спільний проект ректорату та профкому студентів Української академії друкарства – студентський театр, в якому талановита молодь може реалізувати свої акторські здібності.

Детальніше…

Турнір зі Scrabble

Студенти УАД дуже полюбляють турніри зі Scrabble. Друга назва гри – «Ерудит». Перший турнір в УАД серед ВНЗ Львова і Києва подарував нам переможців з нашої академії – Юрія Клименко і Ольгу Дітчук.

Детальніше…

«УАД ТВ» – студентське телебачення

Нещодавно профком студентів започаткував новий проект – студентське телебачення «УАД ТВ».

Детальніше…

Фестивалі студентської творчості

Студенти академії постійно беруть участь у молодіжних фестивалях  «Зашків»(приурочений до дня народження Є. Коновальця),  «Бабине Літо» (міжнародний молодіжний фестиваль  туристичної пісні), а також у фестивалях КВК: «Студентська ліга», «Галицька ліга», «Нововолинська ліга» та «Ліга КВН Європа».

Детальніше…