Газета «Поліграфіст»

Архів видання

«Поліграфіст» – щомісячна україномовна газета колективу Української академії друкарства, який і є її засновником. Заснована у 1950 році, розповсюджується безкоштовно.

У рубриках газети описано наукову роботу викладачів та студентів, їхні здобутки у різних галузях, виступи на різноманітних конференціях, форумах, зустрічах («Наукова робота», «Наукова конференція», «Студентська наукова робота»). Про співпрацю академії з іншими закордонними вищими закладами освіти можна дізнатися зі статей рубрики «Міжнародна співпраця». Участь академії у найбільших виставках описана у «Виставковій діяльності», «Інтерв’ю».

Інформацію про презентації книг (художніх, наукових, науково-популярних), зустрічі з авторами, студентські та викладацькі дорожні нотатки з цікавих подорожей можна дізнатися у рубриках «Книгознавці презентують», «Презентація», «Нотатки». Багато нового можна дізнатися у статтях рубрик «Цікаво знати», «Відкрита лекція», «Події», «Інтерв’ю», «Релігійні свята». Також традиційно вітають ювілярів-працівників академії у «Ювілейній» рубриці.

Оскільки студенти – люди завжди творчі та цікаві, у академічній газеті їм присвячені рубрики «Студентське життя», «Студентська творчість», «Конкурс», «Виховна робота».

У «Поліграфісті» працюють журналісти, які описують різноманітні події, що відбулися в академії. Але окрім них також пишуть статті викладачі та студенти, які брали у всьому безпосередню участь. Редакція газети також видає спецвипуски, присвячені ювілеям кафедр та ювілярам академії. Читають це періодичне видання працівники нашого вищого навчального закладу, студенти. Окрім того, ознайомлюватися із матеріалами мають можливість відвідувачі різноманітних виставок та форумів, оскільки її розповсюджують на таких заходах.

Газета відображає історію, а історію творять люди. Зараз, гортаючи сторінки старих газет, можна натрапити на багато публікацій про тодішніх студентів, які тепер є викладачами нашої академії, відомими науковцями (доцентами, професорами) та людьми, які вже багато-чого досягли у житті.

Контактний телефон: (032) 242-23-58

E-mail: uad.gazeta@gmail.com