Виставки

Виставкова діяльність – один із пріоритетних напрямів роботи Української академії друкарства, адже участь у міжнародних, національних та регіональних виставках, ярмарках і форумах дає можливість презентувати досягнення й здобутки викладачів та студентів академії, обмінюватися досвідом з колегами, а також є одним із шляхів залучення потенційних вступників.

Завдяки добре організованій і налагодженій праці, експозиція академії на різноманітних виставкових заходах завжди оформлена на найвищому рівні: для ефективної роботи виготовляються стенди, банери, плакати, різноманітні рекламно-інформаційні матеріали, що відображають діяльність УАД. Окрім того, за допомогою найсучаснішої техніки демоструються відеоматеріали про вагомий науково-методичний доробок колективу УАД за останні роки.

Підручники, посібники, словники, довідники та інші видання, створені викладачами академії, постійно викликають неабияке зацікавлення у відвідувачів експозиції, що свідчить про актуальність та важливість наукових досліджень, які проводяться у вищому навчальному закладі.

Загалом за роки діяльності академія взяла участь у близько 170 виставкових заходах, присвячених проблемам освіти і працевлаштування.

Зазвичай на виставках відбувається підведення підсумків діяльності вищих навчальних закладів за рік і вручення дипломів, медалей та інших відзнак кращим із них. За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність щодо модернізації освіти Українській академії друкарства 2006 року було присвоєно почесне звання «Лідер сучасної освіти», яке наш навчальний заклад успішно підтвердив у 2007 та 2010 роках. На міжнародних виставках навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні — 2010», «Сучасні навчальні заклади  — 2010» і «Освіта та кар’єра — Абітурієнт 2010» у номінаціях «Інтеграція вищої освіти України до європейського освітнього і наукового простору», «Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи» та «Кращий дизайн виставкового стенду та реклами досягнень навчального закладу», «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки» УАД нагороджено золотими медалями та низкою інших нагород. На Міжнародній спеціалізованій виставці «Поліграфія – 2010» УАД вручено диплом за висококваліфіковану підготовку фахівців для видавничо-поліграфічної галузі України.

Також за період існування Української академії друкарства була відзначена дипломами та нагородами за вагомий внесок у розвиток національної системи освіти, за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу, за розвиток і впровадження у навчальний процес інноваційних освітніх технологій, за вагомий внесок в інноваційний розвиток національної системи освіти, у модернізацію національної системи освіти, за активну профорієнтаційну роботу серед молоді, за досягнення у профорієнтаційній роботі, за розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу, за видання підручників та навчальних посібників нового покоління, за підготовку висококваліфікованих фахівців тощо.

Академія бере активну участь у міжнародних, національних та регіональних виставках, ярмарках і форумах, на яких представляє інноваційні розробки своїх науковців. Це Міжнародна книжкова виставка «Золота видавнича продукція Золотого віку» (Ашгабат, Туркменістан), Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книга – інструмент співпраці і прогресу» (Ашгабат, Туркменістан), Міжнародна спеціалізована виставка «Пак Експо», «Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок», «Форум видавців», Спеціалізована виставка-семінар освітніх технологій, навчальної та методичної літератури і закладів освіти «Освіта», Львівський фестиваль науки, Фестиваль дитячого читання «Форум видавців – дітям», «Київський дитячий книжковий ярмарок» та ін.

Крім того, Українська академія друкарства щороку бере участь у найбільших виставках-ярмарках Європи (Франкфуртському, Варшавському, Краківському, Лейпцизькому).

Виставкова діяльність Української академії друкарства має велике значення для налагодження зв’язків із іншими вищими навчальними закладами, різними поліграфічними та видавничими підприємствами й організаціями, а також є важливою складовою інформування громадськості про здобутки й досягнення УАД, умови навчання в академії. У майбутньому Українська академія друкарства ще більше розширюватиме свою виставкову діяльність, пропагуючи актуальність поліграфічної освіти.