Заочний факультет

Заочний факультет УАД заснований у 1957 р. Його унікальність в тому, що лише тут в нашій країні готують спеціалістів найвищої кваліфікації для видавничої і поліграфічної справи без відриву від виробництва.

Детальніше…

Друкарська і видавнича справа в сфері суспільного виробництва

Робота в галузі друкарства належить до найпотрібніших, найпрестижніших і високооплачуваних у сучасному суспільстві. Адже надруковані речі оточують нас завжди, скрізь і всюди. Починаючи від бланка свідоцтва про народження і першої дитячої книжки, це також: журнали і газети, гроші і документи, рекламні банери і зображення на виробах і т. д.

Детальніше…

НАПРЯМИ І СПЕЦІАЛЬНОСТІ ПІДГОТОВКИ НА ФАКУЛЬТЕТІ

Технічне, інженерне обслуговування галузі забезпечують фахівці з напрямів підготовки «Автома­тизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та «Інженерна механіка».  Це важливий вид виробничої діяльності з відчутним дефіцитом фахівців високого рівня.

Детальніше…

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ

Мабуть, багатьом нашим випускникам треба звикати до умов і правил світового ринку праці, коли люди у пошуках достойної роботи можуть по декілька разів за життя змінювати місце проживання і напрям діяльності. До нас звертаються керівники багатьох підприємств з усієї України, запрошуючи на роботу випускників, пропонуючи хороші умови, житло і зарплату.

Детальніше…

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ І НАВЧАННЯ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Всі вступники: і бюджетники, і платники, що будуть зараховані цього року до академії, навчатимуться разом в окремих для кожної спеціальності групах. Для цього для них буде розроблений спеціальний навчальний план і розклад занять.

ВСТУП НА ОКР «СПЕЦІАЛІСТ і МАГІСТР»

Диплом бакалавра засвідчує про базову вищу освіту.

Для одержання повної вищої освіти потрібно вступити і продовжити навчання на магістра чи спеціаліста.

Детальніше…

ПРО МІСТО І ТРАДИЦІЇ ЛЬВІВСЬКОГО ДРУКАРСТВА

Є певна символічність у тому, що академія і наш факультет функціонує у Львові – місті, де понад 430 років тому вперше в нашій історії вийшли тисячними тиражами український «Буквар» та «Апостол».

Детальніше…

КОНТАКТИ І ДІАЛОГ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

– Заходьте у деканат заочного факультету по вул.. Підвальній, 17 к. 30

– Читайте інформацію на сайті академії http://www.uad.lviv.ua та факультету http://www.uad-zv.narod.ru/, запитання на форумі.

– Пишіть на електронну пошту ihbar@ukr.net і дзвоніть на тел. 2357551.