Cпорт

В Українській академії друкарства активно розвивається спортивне життя.

Другий рік поспіль баскетбольна команда  Української академії друкарства бере участь у міжнародному турнірі «Friendship Games» у м. Ейлат (Ізраїль), яку організовує Міжнародна асоціація студентського спорту. Мета турніру — популяризація студентського баскетболу у світі, розвиток культурних та спортивних зв’язків між молодими людьми з різних країн. Цьогоріч баскетбольна команда УАД стала срібним призером змагань.

Регулярно відбуваються змагання зі спортивної аеробіки «Львівська веснянка», у якому беруть участь команди із різних вишів.

На запрошення Жешувського університету (Республіка Польща) студенти УАД щороку беруть участь у спортивному-культурному фестивалі.

Змагання проходять у різних видах спорту: настільний теніс, плавання, волейбол, баскетбол, уніхокей. У вільний від змагань час, учасники делегації ознайомлюються з Жешувським університетом, відвідують навчальні корпуси, спортивні споруди, лабораторії, центри студентського дозвілля.

Щороку Українська академія друкарства бере участь у фестивалі науки і культури за запрошенням Вищої державної професійної школи м. Кросно.

Гості та учасники свята ознайомлюються з особливостями культури різних країн, відвідують концерти, екскурсії та виставки.

На фестивалі відбуваються різні спортивні виступи: змагання з волейболу, футболу, баскетболу, танцювальної аеробіки. Показові мистецькі виступи переважно проходять на центральній площі м. Кросно.

Цей фестиваль є одним з найвизначніших культурно-освітянських заходів, які відбуваються у Польщі.

На кафедрі фізичного виховання УАД діють 14 секцій з різних видів спорту, збірні команди яких беруть участь у змаганнях, починаючи від першості академії і до Чемпіонатів та Кубку України, а також в міжнародних змаганнях та фестивалях.

Уже багато років поспіль в академії організовується щорічний «Кубок ректора УАД з міні-футболу». Участь у ньому беруть студенти усіх факультетів, Львівського поліграфічного коледжу та викладачі і співробітники. Цей захід користується популярністю, адже футбол – це один із найвідоміших видів спорту у світі. Вже стало доброю традицією нагороджувати медалями, кубками та подяками усіх спортсменів та організаторів.

Окрім цього проводяться «Кубок ректора з баскетболу», «Кубок ректора з шахів» та «Кубок ректора з аеробіки».

Спортивні зірки академії: Андрій Стадник – майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи, призер кубків Світу, срібний призер XXIX Олімпіади в Пекіні з вільної боротьби; Вікторія Млинарська – майстер спорту, призер чемпіонатів Європи, член збірної України з вільної боротьби, майстер спорту; Віталій Біловус – член збірної академії з футболу, гравець ФК «Карпати»; Микола Логойда – чемпіон Європи зі спортивних танців;  Юлія Трембецька – чотириразова чемпіонка Універсіади з плавання; Михайло Цьона – майстер спорту, призер України з боротьби на поясах; Володимир Філіпович, Мирослава Кузів – призери Універсіади Львівщини з дзюдо; призери чемпіонатів і кубків України з аеробіки – команди «Екстрім», «Парадіз», «Богемія», «Super Star» та ін.; чемпіони з настільного тенісу, майстри спорту Енвер Оразов, Олександр Карцев.

Українська академія друкарства – це друга домівка для студентів, де вони не лише навчаються, здобуваючи певний фах, а й живуть цікавим, насиченим життям. Студенти, які обирають УАД, безумовно, неординарні, творчі та всебічно обдаровані. Отже, колектив нашого навчального закладу – допомагає кожному зі студентів реалізувати свої можливості, розкрити таланти!

 

 

«Львівська веснянка – 2016»

Нещодавно в Українській академії друкарства відбувся турнір зі спортивної аеробіки «Львівська веснянка 2016» у якому взяли участь 10 команд із різних вишів.

Окрім студентів Української академії друкарства у змаганнях взяли участь команди з Національного університету «Львівська Політехніка» та Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Г. Гжицького.

читати далі…


Участь у міжнародному турнірі «Friendship Games»

25-31 травня баскетбольна команда Української академії друкарства взяла участь у міжнародному турнірі «Friendship Games» у м. Ейлат (Ізраїль), яку організувала Міжнародна асоціація студентського спорту. Мета турніру — популяризація студентського баскетболу у світі, розвиток культурних та спортивних зв’язків між молодими людьми з різних країн. У змаганнях взяли участь команди з України, Литви, Польщі, Палестини, Йорданії, Ізраїлю, Німеччини, Португалії, Хорватії та інших країн.

читати далі…


Міжнародний день студентського спорту в УАД

Від 22 по 28 вересня в Українській академії друкарства відбулися спортивні змагання серед студентів у рамках проведення Міжнародного дня студентського спорту, започаткованого не так давно ЮНЕСКО. Студенти Української академії друкарства – народ життєрадісний і легкий на підйом, тому активно і легко долучилися до відзначення міжнародного свята. Із допомогою викладачів кафедри фізичного виховання було організовано низку змагань, де усі охочі змогли продемонструвати свою фізичну підготовку: силу, реакцію, швидкість, стрімкість…

Читати далі…