Міжнародні зв’язки

granprimignar16Детальнішу інформацію про міжнародні зв’язки читайте тут

Українська академія друкарства на протязі року співпрацювала з багатьма вищими навчальними закладами та поліграфічними підприємствами Бельгії, Німеччини, Швейцарії, Австрії, Великобританії, Польщі, Словенії, Болгарії, Китаю, Таджикістану, Росії, Угорщини, Узбекистану, Білорусії, Литви, Сербії.

У 2013р. ректр УАД професор Дурняк Б.В. та проректор з навчально-педагогічної роботи Угрин Я.М. відвідали Варшавську політехніку і пролонгували чинні угоди про співпрацю між академією та політехнікою. Враховуючи особливі досягнення та особистий внесок в ефективну співпрацю між академією та політехнікою, Вчена рада Варшавської політехніки присвоїла ректору Української академії друкарства професору, доктору технічних наук Дурнякові Богдану Васильовичу високе звання «Почесний професор Варшавської політехніки». У Варшаві 20 березня 2013 року на урочистій церемонії був присутній надзвичайний і повноважний посол України в Польщі професор, доктор економічних наук Мальський М.З., який відзначив позитивні досягнення у розвитку взаємовідносин двох вищих навчальних закладів України та Польщі, практичну результативність їхньої наукової, педагогічної діяльності, тепло відгукнувся про студентську співпрацю, яка розвиває та зміцнює соціокультурні зв’язки держав-сусідів, побажав і надалі інтегруватись УАД в світовий освтянський простір.

Також в цьому році відбувся візит керівництва УАД до Лейпцизького університету прикладних наук (Німеччина) де було узгоджено нові плани щодо спільної наукової студентської роботи, а також обмі студентами в рамках навчального процесу.

У 2013 році було пролонговано ряд угод зокрема з Університетьським коледжом Артвельдем Гент (Бельгія), Малопольсь­кою Вищою Професійною Школою м.Краків (Польща),  Малопольською Вищою Професійною Школоюм.Кросно (Польща), ТзОВ «Академія медійних професій» м.Кельн (Німеччина), а також розроблений перспективний план наукових робіт спільно з фірмою Muller Martini (Швейцарія), фірмою «Heidelberger» (Австрія), фірмою «Kolbus» (Німеччина).

Відповідно до рейтингу ВНЗ України за показниками міжнародної наукометричної бази даних SciVerseScopus, Українську академію друкарства удостоєно «Сертифікату якості наукових публікацій». За підсумками виставки УАД нагороджено дипломом та Гран-прі у номінації «Міжнародне співробітництво у галузі освіти і науки».

Українська академія друкарства в період з 19 по 20 вересня 2013 року організувала і провела Міжнародний Форум Поліграфістів та вищих навчальних закладів, які готують фахівців для видавничо-поліграфічної галузі (InPEQ). У форумі взяли участь провідні фірми в галузі полігрфічного машинобудування і технологій з Німеччини Австрії, Фінляндії, Швейцарії, зокрема ManRoland, MullerMartini, Heidelberger, CanonEurope, Procemex. У заходах взяли участь ВНЗ з Польщі, Росії, Греції, Хорватії, Болгарії, Словенії, Румунії, Сербії.

25-27 вересня представники УАД нач. навч.частини доц. Хамула О.Г.  та заст декана ФВПІТ доц. Конюхова І.І. в складі української делегації взяли участь у ХІІІ Міжнародній виставці «Книга-шлях до співробітництва», яка відбулась в м.Ашхабад (Туркменістан).

Особлива увага була приділена участі в міжнародних конференціях, форумах, виставках та симпозіумах. Зокрема: ст. викладач кафедри КГ та ДПП Рожак Б.М. взяв участь у міжнародній виставці «Міст замість мурів», що проходив у м.Рувруа (Франція), зав.кафедрою КГ та ДПП доц. Стасенко В.В., ст. викл. кафедри КГ ДПП Борисенко О.М. та ст. викл. кафедри КГ ДППРужак Б.В. взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції, що відбулась в м.Ружомберок (Словаччина) де були представлені також студентські наукові роботи, 17.08 – 25.08 четверо студентів академії (Хамула А. – Р-21, Конюхов А. – ТЕ-41, Юнко В. – ТД-41, Грузінова І. – ТД-41) проходили практику в інституті паперового виробництва і поліграфії Лодзинської політехніки (м.Лодзь Польща), також проректор з наукової роботи Маїк В.З., та ст. викл. кафедри іноземних мов Чорна О.С. взяли участь в робочій зустрічі в рамках спільного наукового проекту № М/71-2013 від 27.05.2013р.