Освіта та кар’єра – 2017

Українська академія друкарства з 6 по 8 квітня презентувала свої здобутки на 31 міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2017», яка відбулася у  приміщенні  Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» у Києві.

У рамках роботи виставки «Освіта та кар’єра – 2017» проведено рейтинговий конкурс ВНЗ у якому Українська академія друкарства удостоєна звання «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та у номінації «Інформаційні IT-технології у вищому навчальному закладі» здобула найвищу нагороду Гран-прі.

Подяку від Міністерства освіти і науки України  та Національної академії педагогічних наук України, оголошено ректору академії Богдану Дурняку

 «За багаторічну науково-педагогічну діяльність та вагомий внесок у розвиток освіти і науки України»

Зацікавленість у відвідувачів виставки викликали представлені дипломні роботи та анімаційні проекти наших  студентів, та особливо умови навчання за програмами подвійного диплому.

Загалом відбувся конструктивний діалог із зацікавленими абітурієнтами, колегами із інших навчальних закладів, представниками університетів різних країн світу. Делегація УАД провела тематичні семінари та презентації здобутків академії, та ряд консультацій що до нових напрямків міжнародної співпраці.