Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт та олімпіада з видавничої справи та редагування

З 28 по 30 березня в Українську академію друкарства завітали студенти та викладачі із усіх куточків України, щоб взяти участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та олімпіаді з видавничої справи та редагування.

Захист конкурсних робіт був розділений на три секції: «Проблеми сучасної видавничої культури», «Видавнича справа в реаліях інформаційного суспільства» та «Видавнича справа в умовах книжкового ринку». Для написання олімпіади студентам було виділено 2, 5 год. За цей час учасники мали виконати тести, які стосувались питань видавничої справи та редагування, а також проаналізувати запропоноване видання.

Нагородження переможців відбулось 30 березня у конференц-залі академії. Цього року студенти УАД вчергове продемонстрували свою ерудицію та професіоналізм виборовши перші місця. Студентка IV курсу Христина Копильчак виборола І місце в олімпіаді, а студентка V курсу Анастасія Єфремова посіла І місце у конкурсі студентських наукових робіт.

Усі учасники, окрім дипломів та книжкових призів, одержали нові знання, позитивні враження та незабутні емоції. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт та олімпіада з видавничої справи та редагування не просто продемонстрували потенціал юних науковців, а й об’єднали талановиту молодь із усієї України у колисці українського друкарства – місті Львові.