Результати фахових вступних випробувань ОКР спеціаліст, магістр денна форма

Результати фахових вступних випробувань
ОКР спеціаліст, ступінь магістр
Денна форма навчання

Видавництво та поліграфія

магістр фах. іноз.
Алябьєва Ірина Володимирівна ВПС-2 52,5 42
Балух Іван Андрійович ВПС-4 42,5 44
Барчук Ярослав Мирославович ВПС-6 30 70
Божиковський Андрій Богданович ВПС-9 27,5 30
Бухта Роман Тарасович ВПС-10 45 44
Вахненко Андрій Віталійович ВПС-11 42,5 48
Габа Олександра Романівна ВПС-14 42,5 50
Гладун Дмитро Вадимович ВПС-18 50 54
Гоїн Олег Володимирович ВПС-20 47,5 66
Гордієнко Віталій Андрійович ВПС-22 40 56
Грик Юрій Володимирович ВПС-23 40 46
Гриник Ірина Іванівна ВПС-24 40 44
Гуськов Олександр Олексійович ВПС-26
Іванишин Тетяна Володимирівна ВПС-30 45 36
Козак Дмитро Ігорович ВПС-37 47,5 38
Колесник Валентин Юрійович ВПС-38 75 70
Кравчук Вікторія Василівна ВПС-40 40 46
Кріль Андрій Володимирович ВПС-41
Кудрич Юрій Васильович ВПС-42 55 60
Кулик Анатолій Юрійович ВПС-44 35 54
Лимаренко Олександр Сергійович ВПС-45 37,5 22
Ліньов Сергій Петрович ВПС-46 35 26
Лозовий Андрій-Йосафат Павлович ВПС-47 45 66
Мерза Ірина Андріївна ВПС-50 50 48
Москаленко Назар Сергійович ВПС-51 50 28
Порчинська Марина В`ячеславівна ВП-2м_ 32,5 32
Швець Петро Миколайович ВПС-3м_
Ніклевич Тарас Олександрович ВПС-52 57,5 68
Падучак Ігор Ігорович ВПС-53 37,5 18
Пазич Артур Олегович ВПС-54 50 76
Палюшок Назарій Володимирович ВПС-55 45 50
Паньків Христина Юріївна ВПС-57 60 38
Пернепесова Анастасія Анатоліївна ВПС-62 37,5 44
Полюга Павло Петрович ВПС-63 42,5 44
Ращупкін Любомир Вікторович ВПС-65 40 46
Середа Ольга Миронівна ВПС-68
Симанчук Олеся Степанівна ВПС-69 57,5 34
Терешко Володимир Тарасович ВПС-75 37,5 42
Філіпович Богдан Євгенович ВПС-83 42,5 50
Цвик Софія Богданівна ВПС-86 60 62
Цебрик Андрій Богданович ВПС-87 47,5 38
Чех Христина Романівна ВПС-88 42,5 32
Шастін Михайло Олександрович ВПС-89
Шрубович Дмитро Сергійович ВПС-93 52,5 38
Штейбарт Роман Володимирович ВПС-94 40 54
Шупер Роман Андрійович ВПС-95 37,5 80
Янківська Мар`яна Миколаївна ВПС-99
Яньо Ірина Іванівна ВПС-101 45 50
Яструбчак Володимир Вікторович ВПС-102 65 38
Мілютіна Анастасія Юріївна ВПС-104 42,5 42
Ямельницька Марта Володимирівна ВП-110 55 64
Жмихов Ярослав Юрійович ВП-111 42,5 48
Спірц Володимир Богданович ВПС-112 35 30
спеціаліст фах. іноз.
Алекса Тетяна Володимирівна ВПС-1 60 56
Баліцький Андрій Святославович ВПС-3 45 40
Максимов Максим Сергійович ВП-4с_ 37,5 48
Баран Юрій Олегович ВПС-5 35 44
Бачина Ірина Володимирівна ВПС-7 62,5 44
Вовк Юрій Романович ВПС-12 40 52
Габа Олександра Романівна ВПС-14
Гаталяк Михайло Андрійович ВПС-16 47,5 64
Гнип Ігор Михайлович ВПС-19 40 44
Горбань Володимир Васильович ВПС-21 50 20
Гриник Ірина Іванівна ВПС-24
Гринишин Оксана Сергіївна ВПС-25 40 20
Дзюбан Володимир Анатолійович ВПС-27 25 20
Дзьобан Галина Володимирівна ВПС-28 45 40
Добровецька Олеся Ярославівна ВПС-29 37,5 28
Єрошенко Анастасія Олександрівна ВПС-30 45 48
Іващишин Ірина Романівна ВПС-32 25 24
Ільченко Ростислав Олегович ВПС-33 27,5 28
Коваль Роман Андрійович ВПС-36 32,5 36
Кузіль Тарас Орістович ВПС-43 57,5 40
Луцишин Олег Зорянович ВПС-48 45 60
Панасюк Володимир Іванович ВПС-56 35 52
Париляк Андріан Тарасович ВПС-58 35 20
Пастернак Ірина Володимирівна ВПС-60 50 64
Саварин Даниїл-Ростислав Русланович ВПС-66 25 32
Черенько Олексій Вікторович ВП-5с 57,5 48
Кріль Андрій Володимирович ВПС-41 35 32
Парійчук Мар`яна Андріївна ВПС-59 27,5 36
Савуляк Лілія Юріївна ВПС-67 27,5 40
Сиротюк Андрій Ігорович ВПС-70 55 32
Скіра Олекса Зеновійович ВПС-71 50 36
Скупова Сніжана Володимирівна ВПС-72 45 44
Тарадінь Остап Тарасович ВПС-74 37,5 20
Терлецька Лілія Романівна ВПС-76 47,5 20
Тинська Лілія Михайлівна ВПС-77 32,5 32
Турянська Ольга Андріївна ВПС-78
Фарина Остап Григорович ВПС-79 37,5 32
Федорова Тетяна Володимирівна ВПС-81 57,5 32
Ферко Христина Олегівна ВПС-82
Фостяк Володимир Олегович ВПС-84 35 24
Шевчик Наталія Григорівна ВПС-90 45 32
Шень Сергій Ігорович ВПС-91 40 20
Щербій Ірина Романівна ВПС-96 27,5 36
Юркевич Анастасія Вадимівна ВПС-97 27,5 44
Яблонська Христина Олегівна ВПС-98 50 48
Янківська Мар`яна Миколаївна ВПС-99 50 20
Янко Олександр Володимирович ВПС-100 32,5 28
Ковалишин Олег Ігорович ВПС-109 32,5 40
Федор Христина Ігорівна ВП-113 22,5 28

Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

магістр фах. іноз.
Дем`янюк Світлана Володимирівна ОМ-1м 50 24
Баль Маргарита Олександрівна Г-1 64 44
Мартинова Галина Олександрівна ОМ-2м 79 32
Арутюнян Маріам Гетаківна ОМ-3м_ 45 40
Бистрова Анастасія Олександрівна ОМ-4м_ 84 22
Зьомко Орест Романович ОМ-6м_ 90 24
Журунова Маргарита Ігорівна Г-6 95 28
Роман Анна-Марія Василівна ОМ-8м_ 40 24
Корнюшко Віра Олександрівна ОМ-9м 82 26
Данищук Олег Іванович ОМ-10м_
Дружбляк Ружена-Анна Ігорівна ОМ-11м 89 36
Хабровська Ярина Русланівна ОМ-12м 68 24
Лисенко Анастасія Ігорівна Г-12 43 40
Локатир Богдан Іванович Г-13 94 32
Міщук Віталій Романович Г-16 90 34
Походжай Марта Миколаївна Г-21 67 46
Завгородня Катерина Олександрівна Г-30
Сучко Любов Михайлівна Г-36 40 20
Пантелєєва Юлія Євгенівна Г-37 88 30
Томчишин Людмила Юріївна Г-34 45 30
Махно Іван Вікторович Г-35 48 26
Мілютіна Анастасія Юріївна ВПС-104
спеціаліст фах. іноз.
Копчик Дмитро Олегович ОМ-5с_ 49 28
Наїдко Олена Миколаївна ОМ-7с_ 75 44
Кипібіда Іван Валерійович Г-9 95 28
Чабан Лілія Романівна Г-27 50 36

Журналістика

магістр фах. іноз.
Бобко Євгенія Ігорівна Рк-1 52 28
Іщук Володимир Васильович Рк-2 74 68
Андріїв Ірина Юріївна Р-2 76 70
Іщук Роман Васильович Рк-3 74 70
Буряк Катерина Олександрівна Р-4 82 84
Журавльова Яна Валеріївна Ж-5м
Вдовяк Тетяна Богданівна Р-5 70 72
Віктюк Катерина Володимирівна Р-6 60 74
Бобак Олександр Орестович Рк-6 60 22
Барон Ірина Вікторівна Ж-6м 72 40
Ващук Алла Миколаївна Ж-8м 62 76
Босік Михайло Сергійович Рк-8 48 34
Велика Оксана Ігорівна Рк-10 62 64
Єфремова Анастасія Євгенівна Ж-10м 72 66
Глазунова Вікторія Олександрівна Рк-11 58 40
Маковій Оксана Володимирівна Ж-11м 80 60
Ковальська Валерія Вікторівна Ж-12м 56 54
Кондратенко Софія Володимирівна Р-12 66 46
Ковалик Роман Олександрович Рк-14 62 54
Мельник Ярина Петрівна Рк-15 58 28
Михайлецький Роман Валерійович Р-18 66 82
Моцак Юлія Сергіївна Р-19 80 62
Сало Софія-Соломія Романівна Рк-19 50 60
Пержола Христина Степанівна Р-21 78 68
Раків Надія Ігорівна Р-23 78 74
Коптєва Анастасія Станіславівна Р-13 90 50
Тимків Марія Петрівна Р-14 76 42
Супрун Анна Дмитрівна Рк-21 88 52
Христюк Олександра Олександрівна Рк-23 76 68
Сорока Олеся Романівна Р-25 82 76
Стефанишин Наталя Мар`янівна Р-28 84 56
Хамула Анна Орестівна Р-30 84 82
Шегда Марта Богданівна Р-32 86 68
Грицай Артем Ігорович Ж-4м 44
спеціаліст фах. іноз.
Олійник Альона Олександрівна Ж-1с 60 64
Гапоненко Вікторія Олександрівна Ж-2с 76 72
Безкостна Наталія Миколаївна Ж-3с 64 68
Балабух Олег Орестович Р-3 64 24
Дацько Ольга Олегівна Р-7 68 32
Павловська Ніна Степанівна Ж-7с 56 64
Дембовська Оксана Василівна Р-9 56 44
Грач Інна Віталіївна Ж-9с
Зварич Олег Володимирович Р-10 52 56
Дзяпко Павло Іванович Рк-12 44 56
Каращук Аліна Миколаївна Ж-13с
Токарська Олена Валеріївна Ж-14с_
Гук Софія Володимирівна Р-20 64 56
Пержола Христина Степанівна Р-21
Стефанишин Наталя Мар`янівна Р-28
Тимченко Людмила Сергіївна Р-29 56 68
Шпильчак Андріана Петрівна Р-33 60 40

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

магістр фах. іноз.
Болоховецька Соломія Ярославівна К-1 50 42
Багнюк Лілія Іванівна Е-1 60 32
Галенда Андрій Юрійович Е-4 56 40
Кравець Роман Олександрович Б-5
Гриців Наталія Ярославівна Е-5 66 56
Занов“як Олена Богданівна Е-7 54 48
Ліплейко Анна Ярославівна К-8 30 30
Гимер Олег Олегович М-8
Зюзін Андрій Олександрович Е-9 48 62
Мареєв Роман Костянтинович Е-10 52 46
Юрцин Христина Тарасівна К-15 50 32
Янкевич Петро Васильович Е-16 68 82
Барановський Павло Сергійович Е-17
Канюк Володимир Романович Е-26
спеціаліст фах. іноз.
Коваль Володимир Володимирович К-4 44 44
Кравець Роман Олександрович Б-5 60 52
Шумик Андрій Романович Е-14 42 60
Щурик Юрій Олегович Е-15 44 64
Косило Марія Миколаївна К-16 36 24
Барановський Павло Сергійович Е-17 46 64
Бахурський Максим Ігорович Е-18 34 24
Канюк Володимир Романович Е-26 30 24
Стефанишин Володимир Юрійович Р-27 28 64
Плаксій Павло Олегович Е-38 38 44

Маркетинг

магістр фах. іноз.
Барановська Софія Василівна Мк-2 58 88
Вороблевська Христина Ігорівна Мк-3 46 76
Кареліна Маргарита Іванівна Мк-5 70 68
Козаченко Назар Олександрович Мк-6
Саракун Марія Михайлівна Мк-10 46 26
Фецатчин Марта Олегівна Мк-12 38 54
Якимович Дмитро Васильович Мк-14 54 46
Яремко Олег Миколайович Мк-15
Танчин Олег Андрійович МК-16 40 42
спеціаліст фах. іноз.
Козлик Петро Степанович Мк-7 46 24
Вавриш Юлія Миколаївна Рк-9 42 32
Процак Ірина Ігорівна К-9 58 24

Облік і оподаткування

магістр фах. іноз.
Бєлозьорова Євдокія Миколаївна Б-1 60 62
Ботош Олександр Федорович Б-4м 26 28
Кравець Роман Олександрович Б-5
Мазник Наталія Ігорівна Б-6 56 62
Мартинюк Ольга Зіновіївна Б-7 48 56
Перегінець Маріанна Миколаївна Б-9
Свист Марія Юріївна Б-10
Соболевська Марія Іванівна Б-11 40 42
Войтанович Марія Мирославівна Б-14
Семенюк Марта Зіновіївна Б-16
Дужий Юрій Григорович Б-1м 38 24
Ковалів Маркіян Васильович Б-2м 50 58
Причун Назар Ігорович Б-3м 40 44
Патроник Тарас Іванович Б-5мп 46 38
Михайляк Олег Ярославович Б-6мп 26 22
спеціаліст фах. іноз.
Дика Марія Остапівна Б-3
Дорошенко Оксана Андріївна Б-4 38 60
Кушнір Володимир Андрійович К-7
Марців Дмитро Степанович Б-8 30 24
Перегінець Маріанна Миколаївна Б-9 60 56
Свист Марія Юріївна Б-10 22 24
Хома Іван Миронович К-13
Войтанович Марія Мирославівна Б-14 48 36
Семенюк Марта Зіновіївна Б-16 54 24

Менеджмент (Управління фінансово-економічною безпекою)

магістр фах. іноз.
Фургало Ігор Русланович Уф-1м 36 28
Бєлозьорова Євдокія Миколаївна Б-1
Болоховецька Соломія Ярославівна К-1
Велит Уляна Романівна К-2 44 34
Максимик Богдана Богданівна УФ-2м
Дика Марія Остапівна Б-3 44 32
Горохов Юрій Олександрович Уф-3м_ 30 28
Козаченко Назар Олександрович Мк-6 42 36
Мазник Наталія Ігорівна Б-6
Головатий Олег Михайлович Уф-7м 24 30
Кушнір Володимир Андрійович К-7 42 40
Сиротюк Олег Володимирович Уф-8м
Дроздовська Ірина Володимирівна Уф-9м
Вілюра Софія Степанівна Уф-11м_ 28 32
Соболевська Марія Іванівна Б-11
Хома Іван Миронович К-13 40 26
Котурлаш Олег Ігорович Уф-14 48 34
Барщевський Андрій Володимирович Уф-15 50 36
Гевак Остап Ігорович ВПС-17 50 34
Перетятко Іван Іванович Рк-18 40 40
Гуськов Олександр Олексійович ВПС-26 50 34
Пугач Олександр Віталійович АКТ-32 42 36
Кухарук Дмитро Костянтинович Р-35 42 40
Тонченко Роман Володимирович М-37 34 50
Демцюх Тарас Михайлович ЗК-11 42 36
Штигар Віталій Михайлович Уф-13м 46 34
Цьорох Ірина Степанівна К-14 50 24
Яремко Олег Миколайович Мк-15 46 34
Юрцин Христина Тарасівна К-15
Янкевич Петро Васильович Е-16
Шастін Михайло Олександрович ВПС-89 42 36
Дужий Юрій Григорович Уф-4м
Ковалів Маркіян Васильович Уф-5
Причун Назар Ігорович Уф-6
Гангалюк Ігор Олександрович УФ-10мп 36 36
Данілов Іван Сергійович Уф-12мп
Бруха Назарій Володимирович ВПС-103 48 38
Мозгов Олексій Володимирович М-45 20 32

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

магістр фах. іноз.
Бубен Віталій Романович АКТ-4 60 60
Гураль Назар Павлович АКТ-7 20 56
Карпляк Богдан Олегович АКТ-10 30 64
Ковальчук Назар Ігорович АКТ-11 30 68
Козак Роман Михайлович АКТ-12 60 62
Козуб Любомир Андрійович АКТ-13 20 58
Коцан Орест Мирославович АКТ-16 70 70
Кочмарська Віталія Зіновіївна АКТ-17 70 78
Кремса Ольга Романівна АКТ-19 90 68
Крохмалюк Володимир Іванович АКТ-20 80 50
Мельник Назар Михайлович АКТ-22 50 78
Мельник Орест Андрійович АКТ-23 40 54
Патала Максим Володимирович АКТ-26 70 68
Патер Анастасія Романівна АКТ-27 80 82
Пелех Ярина Богданівна АКТ-28 80 76
Платовський Андрій Васильович АКТ-29 30 26
Польний Андрій Володимирович АКТ-30 60 60
Проць Степан Йосипович АКТ-31 50 52
Сіромський Олег Васильович АКТ-36 60 68
Субіцька Яна Олексіївна АКТ-38 90 64
Чайковський Іван Вікторович АКТ-41 80 78
Шепіта Петро Ігорович АКТ-43 100 76
Слічний Максим Віталійович АКТ-44 50 64
Собенко Микола Петрович АКТ-2мп 30 26
спеціаліст фах. іноз.
Кушпіт Юрій Михайлович АКТ-1с 40 36
Банах Назарій Ігорович АКТ-2 80 64
Василюк Радомир Віталійович АКТ-5 50 64
Гембусь Руслан Ігорович АКТ-6 40 40
Дармохід Іван Володимирович АКТ-8 20 60
Захарчишин Андрій Ігорович АКТ-9 50 28
Костецький Тарас Вікторович АКТ-14
Костів Назар Михайлович АКТ-15 30 52
Крашевський Юрій Андрійович АКТ-18 40 32
Мельота Роман Ярославович АКТ-24 40 60
Місінський Андрій Васильович АКТ-25 60 40
Серафин Стефан Михайлович АКТ-34 50 48
Синюк Олександр Сергійович АКТ-35 40 40
Снєжик Василь Васильович АКТ-37 20 60
Тищенко Владислав Олександрович АКТ-39 30 40
Худа Юрій Михайлович АКТ-40 40 48
Чучман Петро Юрійович АКТ-42
Холявінський Дмитро Ігорович АКТ-45 60 28

Прикладна механіка

магістр фах. іноз.
Бедненко Олександр Іванович М-2 36 28
Воєділо Андрій Ігорович М-5 30 66
Гавриляк Богдан Володимирович М-7 48 34
Гимер Олег Олегович М-8 36 68
Іваськів Богдан Романович М-13 48 56
Кислов Роман Анатолійович М-14 42 46
Куштик Назар Миколайович М-18 60 44
Листвак Павло Петрович М-19 36 52
Мазурик Василь Васильович М-21 60 26
Новіков Олександр Євгенович М-24 72 60
Партика Василь Зіновійович М-26
Радзівон Юрій Степанович М-29 29
Сеньковський Микола Михайлович М-32 66 24
Ховалко Борис Сергійович М-38
Цюпа Іван Віталійович М-39 48 38
Шиян Роман Михайлович М-41 72 38
Ярмощук Анатолій Максимович М-42 54 46
Біловус Назар Андрійович М-1мп 30 48
Фурдас Павло Олегович М-44 42 28
Мозгов Олексій Володимирович М-45
спеціаліст фах. іноз.
Батючок Іван Іванович М-1 48 44
Бохонко Павло Юрійович М-3 54 32
Войціховський Костянтин Андрійович М-6 36 38
Звізло Роман Петрович М-11 54 40
Климків Юрій Ігорович М-16 30 56
Лівинський Роман Сергійович М-20 54 40
Моцьо Андрій Юрійович М-22 30 60
Музика Роман Іванович М-23 42 76
Партика Василь Зіновійович М-26 42 44
Полянський Григорій Павлович М-27 24 40
Процайло Володимир Миколайович М-28 42 52
Семочко Микола Андрійович М-31 60 40
Сороковий Олег Ігорович М-34 48 40
Ховалко Борис Сергійович М-38 42 60

Галузеве машинобудування

магістр фах. іноз.
Єзерський Остап Богданович М-10
Звягінцев Сергій Володимирович М-12 60 68
Кіях Віталій Романович М-15 72 62
Стасишин Олександр Ігорович М-35 72 70
спеціаліст фах. іноз.
Єзерський Остап Богданович М-10 54 52
Ілларіонов Дмитро Ігорович ЗМ-12 36 24