Результати творчого конкурсу вступників на основі ОКР бакалавр та молодший спеціаліст спеціальності “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” (денна форма)

Результати творчого конкурсу вступників на основі ОКР бакалавр спеціальності “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” (денна форма)

 №  ПІБ рисунок живопис композиція
26 Баняс Марія Миколаївна 177 182 160
72 Бачевська Тетяна Ігорівна 150 162 135
14 Боханько Єлизавета Сергіївна 181 184 170
13 Верещак Анастасія Анатоліївна 127 131 115
30 Верещинська Жанна Леонідівна 112 122 125
42 Винницька Вікторія Михайлівна 110 115 113
45 Войнова Емма Олегівна 176 172 192
92 Волобуєв Ігор Андрійович 112 115 113
59 Данильців Юлія Богданівна 189 179 170
61 Дичківська Яна Тарасівна 177 179 180
38 Жильцова Дар`я Олегівна 181 183 160
10 Засядьвовк Анастасія Володимирівна 151 168 131
8 Йоєнко Ксенія Денисівна 158 145 120
29 Клевченко Анастасія Сергіївна 135 135 0
87 Ковальська Олена Володимирівна 111 117 120
44 Лихолат Ольга Зіновіївна 175 175 185
65 Людера Наталія Сергіївна 134 156 140
39 Марущак Катерина Петрівна 184 172 170
62 Омельчук Іванна Миколаївна 115 120 116
47 Осадча Анастасія Ярославівна 185 175 165
48 Павлик Анна Петрівна 127 129 128
70 Петріца Софія Олександрівна 186 165 125
37 Приймич Тетяна Юріївна 190 192 195
98 Пудовкіна Тетяна Геннадіївна 135 145 118
40 Реука Катерина Григоріївна 169 140 135
71 Садова Марія Ігорівна 165 152 148
75 Сідак Юлія Вікторівна 122 110 120
84 Сопік Анастасія Петрівна 110
52 Чуфещук Юлія Олексіївна 179 185 163
85 Швірінь Маргарита Миколаївна 103

Результати фахових вступних випробувань на базі ОКР молодшого спеціаліста на денну форму навчання “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”

Рисунок Живопис Композиція
Басараба Юрій Ігорович 65 78 75
Гаган Ольга Олегівна 23 31 25
Єрмакова Ксенія Сергіївна 86 75 60
Іваночко Лелія Василівна 89 83 60
Івасюк Катерина Василівна 51 55 60
Калмикова Софія Олена Єгорівна 68 75 80
Кіц Дарія Олегівна 77 79 81
Ковальчук Віктор Михайлович 68 61 55
Кордоба Віра Юріївна 82 81 83
Корнійчук Богдан Степанович 68 84 60
Король Вікторія Леонідівна 73 75 70
Косюк Арсеній Орестович 65 75 89
Кучменда Віталія Ростиславівна 76 80 79
Магель Вікторія Андріївна 67 52 45
Максимук Ірина Іванівна
Музика Мирослава Михайлівна 72 67 69
Муртазіна Анастасія Вадимівна 49 52 51
Наумук Іван Петрович 81 95 75
Саюк Ольга Юріївна 65 65 46
Сиротюк Інна Анатоліївна 73 62 55
Філюк Ольга Вікторівна 48 65 72
Цапок Костянтин Васильович 79 73 75
Якубишин Христина Романівна 100 80 60