Результати фахових вступних випробувань на базі ОКР молодшого спеціаліста на денну форму навчання

Результати фахових вступних випробувань
на базі ОКР молодшого спеціаліста
на денну форму навчання

Видавництво та поліграфія Основи поліграфії Інформатика
Базюк Олег Ігорович ВП-13 60 40
Баховський Микола Володимирович ВП-45 55 50
Безалтинних Віталій Олексійович ВП-8 65 50
Белінська Христина Романівна ВП-63 70 40
Беньо Анастасія Богданівна ВП-73 65 20
Берко Роман Ігорович ВП-260 35 40
Боцьора Григорій-Сергій Григорович ВП-204 40 20
Головчанський Олександр Геннадійович ВП-24 55 50
Горлова Вероніка Юріївна ВП-109 50 40
Гук Ірина Романівна ВП-34 50 50
Дем`янюк Максим Олексійович ВП-112 35 40
Демчишин Катерина Мирославівна ВП-77 40 50
Дзюбак Тарас Валерійович ВП-11 45 60
Дідух Олег Михайлович ВП-7 60 20
Древич Христина Віталіївна ВП-61 60 20
Дробот Мар`ян Васильович ВП-151 50 20
Дума Олег Ігорович ВП-25 60 80
Жаворонков Ілля Ігорович ВП-1 50 50
Жолінська Лідія Володимирівна ВП-72 65 40
Зварич Олег Іванович ВП-59 50 60
Змия Роман Олегович ВП-35 65 50
Івашко Анна Анатоліївна ВП-5 70 90
Катик Ольга Олегівна ВП-113 35 40
Кокін Юрій Євгенович ВП-60 35 40
Колич Семен Мирославович ВП-4 60 30
Коляса Ольга Зіновіївна ВП-23 50 20
Костаненко Дмитро Ілліч ВП-57 25 30
Круп`як Ігор Степанович ВП-10 55 50
Куртяк Володимир Степанович ВП-39 65 20
Кух Орест Михайлович ВП-26 30 30
Кухар Ірина Володимирівна ВП-21 55 20
Кушпіт Ростислав Віталійович ВП-114 50 50
Лебідь Олександр . ВП-33 65 40
Литвин Юлія Ігорівна ВП-41 45 40
Лозинський Василь Андрійович ВП-6 35 20
Луговськой Роман Андрійович ВП-9 55 30
Любуська Зоряна Миколаївна ВП-17 70 20
Малюга Ігор Богданович ВП-15 35 60
Марушка Юрій Володимирович ВП-55 65 50
Марців Володимир Степанович ВП-37 65 20
Мельник Ігор Андрійович ВП-16 65 20
Микіч Ігор Зіновійович ВП-56 30 30
Михайлов Юрій Ігорович ВП-205 45 40
Олійник Михайло Володимирович ВП-75 70 30
Павлик Мар`яна Юріївна ВП-250 20 50
Павліш Андрій Володимирович ВП-3 70 50
Пашко Роман Сергійович ВП-90 50 50
Підцерковний Іван Мар`янович ВП-40 25 30
Плахтина Зореслава Ігорівна ВП-20 60 40
Пронів Богдан Юрійович ВП-18 65 40
Процайло Володимир Миколайович ВП-44 45 60
Пшик Орест Іванович ВП-38 40 40
Рудень Максим Сергійович ВП-2 45 60
Ружицький Роман Ігорович ВП-150 40 40
Семко Артур Богданович ВП-19 45 40
Сиванич Михайло Віталійович ВП-43 65 40
Сидоренко Артур Олегович ВП-58 20 40
Січкар Віра Юріївна ВП-42 35 40
Скрипка Володимир Зеновійович ВП-74 40 40
Сосонкіна Юліанна Миколаївна ВП-53 70 40
Степанов Роман Павлович ВП-54 25 30
Сукач Ростислав Ігорович ВП-76 35 30
Терех Вікторія Ігорівна ВП-22 65 50
Топольська Орися Романівна ВП-36 70 40
Фомін Оксана Тарасівна ВП-12 60 20
Чопко Назар Іванович ВП-14 55 40
Щегольський Василь-Володимир Олегович ВП-62 45 20
Журналістика Основи ред.майст. Інформатика
Гаталяк Анастасія Андріївна Ж-87 66 40
Гнідь Павло Ярославович Ж-199 45 30
Дідух Ольга Русланівна Ж-3 67 30
Добренька Анна Олексіївна Ж-88 72 20
Ілевич Роксолана Андріївна Ж-48 62 40
Іщенко Анжеліка Валеріївна Ж-47 53 30
Кунинець Олена Сергіївна Ж-1 75 40
Лихач Софія Андріївна Ж-18 60 40
Лопушинська Христина Ярославівна Ж-2 79 30
Роман Мар`яна Вікторівна Ж-17 60 30
Інформаційна, бібліотечна та архівна справа Основи діловодства Інформатика
Вовк Діана Тарасівна Дк-5 57 20
Злоєва Ольга Вікторівна Дк-26 50 30
Лисенко Ольга Андріївна Дк-18
Мартиник Андріана Володимирівна Дк-20
П`ятничко Ірина Юріївна Дк-25 53 20
Храбуст Софія Адамівна Дк-19
Маркетинг Основи економіки Інформатика
Гануляк Соломія Василівна Мк-77
Горна Анастасія Андріївна Мк-18
Курило Роксоляна Ростиславівна Мк-13
Левицький Дмитро Васильович Мк-50 45
Пасека Марія Богданівна Мк-3
Хоміцка Софія Андріївна Мк-1
Цюркало Христина Іванівна Мк-91 30 20
Облік і оподаткування Основи економіки Інформатика
Гірна Оксана Василівна Б-12 55 50
Горна Анастасія Андріївна Б-18
Грем Алла Вікторівна Б-11 45 20
Жмінка Олена Павлівна Б-1 65 60
Кардаш Володимир Віталійович Б-49 30 20
Кухар Андрій Сергійович Б-48 45 50
Лесишин Ірина Олегівна Б-73
Лука Юлія Миронівна Б-114 60 60
Мирович Каріна Вадимівна Б-50 45 30
Пилипчук Ірина Миколаївна Б-10 50 60
Пришляк Тетяна Богданівна Б-17 25 20
Пукач Віра Іванівна Б-90
Шняк Назар Юрійович Б-92 45 70
Юрочкіна Ельвіра Леонідівна Б-13 60 30
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Основи економіки Інформатика
Галаджун Марта Володимирівна П-10 50 20
Горна Анастасія Андріївна П-11 65 30
Замрій Софія Богданівна П-19
Іляш Олена Володимирівна П-13
Колівошко Софія Андріївна П-20
Курило Роксоляна Ростиславівна П-12 65 30
Лазаревич Степан Васильович П-92 35 20
Пасека Марія Богданівна П-3 60 40
Сеньківський Назарій Юрійович П-1 80 90
Сімків Андріана Орестівна П-9 45 30
Стріжик Марта-Ірина Богданівна П-17 30 40
Хоміцка Софія Андріївна П-2 50 50
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Технічна механіка Інформатика
Андрейків Андрій Йосифович АКТ-52 50 70
Бутурин Максим Богданович АКТ-57 10 30
Гарасимович Руслан Ігорович АКТ-96 40 40
Гуменчук Максим Ігорович АКТ-212 30 60
Гураль Микола-Остап Юрійович АКТ-2
Демкович Олексій Ярославович АКТ-6 30 40
Добросинець Андрій Ігорович АКТ-51 40 70
Зарванський Ярослав Володимирович АКТ-147 40 70
Захаров Павло Олегович АКТ-178
Кавецький Микита Євгенович АКТ-144
Калитка Віталій Миронович АКТ-15 80 80
Кіт Володимир Андрійович АКТ-32 50 50
Кольцов Олександр Юрійович АКТ-48 70 50
Кравченко Валентин Олегович АКТ-3 20 30
Кріп Андріана Андріївна АКТ-50 40 40
Лазорко Андрій Іванович АКТ-145
Лелик Олег Віталійович АКТ-33 40 60
Лікаренко Ярослав Дмитрович АКТ-177 60 60
Лозінський Іван Ярославович АКТ-54 40 30
Луців Андрій Романович АКТ-213 80 30
Ляниця Василь Васильович АКТ-59
Маївка Роман Степанович АКТ-148
Мельоха Володимир Петрович АКТ-146
Музика Олександр Олексійович АКТ-56 40 40
Панахид Богдан Романович АКТ-53 30 50
Пилипчак Лідія Володимирівна АКТ-55 40 60
Поляков Ігор Ігорович АКТ-34 20 80
Романишин Володимир Володимирович АКТ-4 50 30
Сідонін Юрій Андрійович АКТ-58 40 50
Старчак Андрій Ігорович АКТ-36 60 40
Стахів Руслан Вікторович АКТ-47 40 70
Студенний Володимир Романович АКТ-180
Турун Ігор Віталійович АКТ-14 50 60
Тушницький Юрій Вікторович АКТ-143
Чернящук Мар`ян Русланович АКТ-35 50 60
Шалайко Володимир Михайлович АКТ-179 50 70
Шамін Віктор Аркадійович АКТ-1 30 60
Шумада Володимир Петрович АКТ-31
Шумило Павло Тарасович АКТ-214 30 60
Якимов Владислав Вадимович АКТ-5 40 20
Янківський Дмитро Зіновійович АКТ-61 80 70
Інженерна механіка Технічна механіка Інформатика
Баландюк Роман Андрійович М-14 20 20
Баховський Роман Володимирович М-15 10 50
Біляк Тарас Іванович М-17 40 60
Зорівчак Мар`ян Васильович М-2 40  20
Кавецький Микита Євгенович М-41 20 40
Касприк Віталій Олегович М-12 20 20
Кузик Володимир Олегович М-27 70 30
Курка Олег Юрійович М-10 40 50
Ласійчук Орест Олегович М-81 30 30
Лихогоденко Дмитро Євгенійович М-1 30 60
Лютий Руслан Васильович М-16 60 50
Майнош Юрій Володимирович М-7 30 20
Михайлишин Андрій Ігорович М-6 40 60
Навольський Назар Романович М-9 50 30
Нижник Володимир Борисович М-19 30 60
Ноняк Олег Романович М-57 30  20
Нос Володимир Романович М-23 50 60
Олійник Назар Романович М-18 30 60
Піняга Андрій Олегович М-13 50 50
Попадюк Олег Васильович М-28 60 20
Ревага Олег Васильович М-5 50 60
Студенний Володимир Романович М-49 40 40
Тиндик Іван-Олег Іванович М-4 60 70
Тушницький Юрій Вікторович М-40 60 30
Фокіна Катерина Олександрівна М-8 30 50
Юнак Лілія Ігорівна М-3 40 50

 

Дизайн Рисунок Живопис Композиція
Сиротюк Інна Анатоліївна ДЗ-1 65 67 90
Гаган Ольга Олегівна ДЗ-2 35 54 50
Пеньковий Володимир Володимирович Дз-3
Саюк Ольга Юріївна Дз-23
Магель Вікторія Андріївна Дз-24
Бучко Олена Романівна Дз-25 72 84 85
Іванюк Олена Григорівна Дз-26 50 54 75
Рожак Роксолана Романівна Дз-27 40 40 55
Луговська Аліна Сергіївна Дз-33 83 70 85
Туманова Василина Олегівна Дз-34 80 85 75
Шолудько Назарій Юрійович Дз-35
Турчиняк Ігор Мар`янович Дз-36 60 60 56
Фабіровський Іван Ярославович Дз-37 50 76 54
Коновал Девід Павлович Дз-51 80 79 85
Калмикова Софія Олена Єгорівна Дз-69 60 70 75
Звіздун Аліна Миколаївна Дз-108 80 80 75
Білик Катерина Юріївна Дз-109 52 50 65
Навоша Наталія Степанівна Дз-123 78 80 85
Юськович Катерина Володимирівна Дз-124
Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Рисунок Живопис Композиція
Філюк Ольга Вікторівна ОМ-1 48 65 72
Король Вікторія Леонідівна ОМ-2 73 75 70
Сиротюк Інна Анатоліївна ОМ-3 73 62 55
Гаган Ольга Олегівна ОМ-4 23 31 25
Басараба Юрій Ігорович ОМ-5 65 78 75
Корнійчук Богдан Степанович ОМ-6 68 84 60
Іваночко Лелія Василівна ОМ-7 89 83 60
Музика Мирослава Михайлівна ОМ-11 72 67 69
Саюк Ольга Юріївна ОМ-19 65 65 46
Магель Вікторія Андріївна ОМ-20 67 52 45
Наумук Іван Петрович ОМ-21 81 95 75
Ковальчук Віктор Михайлович ОМ-22 68 61 55
Максимук Ірина Іванівна ОМ-23
Муртазіна Анастасія Вадимівна ОМ-24 49 52 51
Єрмакова Ксенія Сергіївна ОМ-25 86 75 60
Кордоба Віра Юріївна ОМ-32 82 81 83
Кіц Дарія Олегівна ОМ-33 77 79 81
Калмикова Софія Олена Єгорівна ОМ-53 68 75 80
Кучменда Віталія Ростиславівна ОМ-54 76 80 79
Косюк Арсеній Орестович ОМ-55 65 75 89
Івасюк Катерина Василівна ОМ-89 51 55 60
Цапок Костянтин Васильович ОМ-90 79 73 75
Якубишин Христина Романівна ОМ-91 100 80 60