Результати творчого конкурсу вступників на основі повної загальної середньої освіти спеціальності “Журналістика” (денна форма)

Результати творчого конкурсу
вступників на основі повної загальної середньої освіти
спеціальності “Журналістика” (денна форма)

 

№пп ПІБ Особ.справа ТК
1 Алексійчук Олена Олегівна Ж-9е 132
2 Басай Володимир Ігорович Ж-58е 180
3 Берест Роман Вікторович Ж-158е 170
4 Білан Денис Євгенійович Ж-270е 120
5 Бойко Анна Володимирівна Ж-250е 181
6 Бойко Наталя Вікторівна Ж-65е 131
7 Босюк Христина Юріївна Ж-89е 155
8 Василець Марія Андріївна Ж-51е 130
9 Віблий Олег Андрійович Ж-36е 122
10 Волкова Юлія Віталіївна Ж-205е 130
11 Гаврилюк Ірина Сергіївна Ж-191е 130
12 Гафінов Владислав Ярославович Ж-212е 120
13 Гельмас Роман Михайлович Ж-220е 115
14 Глемейда Оксана Анатоліївна Ж-60е 125
15 Глущенко Валерія Володимирівна Ж-59е 130
16 Голдаєва Марина Вікторівна Ж-6е 159
17 Голик Марта Вікторівна Ж-108е 130
18 Готра Роман Вячеславович Ж-230е 136
19 Гураль Надія Петрівна Ж-229 125
20 Гуторова Валерія Сергіївна Ж-133е 130
21 Дзюбановський Назарій Андрійович Ж-14е 120
22 Дмитренко Руслана Русланівна Ж-103е 155
23 Довгополик Поліна Михайлівна Ж-285е 110
24 Домашина Оксана Олегівна Ж-49е 128
25 Дуда Юлія Андріївна Ж-82е 169
26 Жеребецька Неля Ярославівна Ж-80е 119
27 Загоруйко Євгеній Олександрович Ж-177е 110
28 Захарова Альона Сергіївна Ж-152е 130
29 Землянська Надія Миколаївна Ж-10е 146
30 Знась Євгенія Федорівна Ж-167е 128
31 Іващенко Анастасія Вікторівна Ж-30е 120
32 Ірікова Діана В`ячеславівна Ж-146е 160
33 Кавецька Юлія Федорівна Ж-110е 148
34 Калінкіна Анастасія Олегівна Ж-37е 125
35 Калька Руслан Васильович Ж-121е 110
36 Кандауров Сергій Юрійович Ж-23е 130
37 Кирилова Аліна Ігорівна Ж-69е 125
38 Кізіменко Дарина Олександрівна Ж-56е 160
39 Комар Христина Андріївна Ж-186е 141
40 Костик Діана Олегівна Ж-12е 155
41 Кравчук Соломія Володимирівна Ж-112е 130
42 Криванич Ольга Василівна Ж-20е 129
43 Кузнєцова Анастасія Олегівна Ж-77е 160
44 Кузьменко Лілія Сергіївна Ж-276е 148
45 Кулеба Остап Борисович Ж-67е 128
46 Куліш Ганна Олександрівна Ж-73е 131
47 Куца Олександра Олександрівна Ж-33е 162
48 Куць Романа Романівна Ж-224е 160
49 Кучер Катерина Павлівна Ж-21е 137
50 Кушик Ілона Костянтинівна Ж-92е 150
51 Лагодюк Артем Сергійович Ж-278е 118
52 Лазарчук Марта Валеріївна Ж-24е 150
53 Леськів Ольга Тарасівна Ж-116е 130
54 Лихіцька Тетяна Ігорівна Ж-201е 135
55 Лозинська Христина Романівна Ж-165е 125
56 Лубенська Анастасія Ігорівна Ж-34е 125
57 Лукашова Софія Євгенівна Ж-169е 130
58 Лялюк Наталія Василівна Ж-38е 140
59 Маковецька Анна-Анастасія Олексіївна Ж-287е 160
60 Манзюк Дарина Василівна Ж-140е 122
61 Матвійчук Василина Андріївна Ж-44е 125
62 Матушевська Олена Володимирівна Ж-168е 140
63 Медвідь Оксана Мирославівна Ж-181е 140
64 Михайлечко Ірина Михайлівна Ж-28е 125
65 Мотрук Ксенія Юріївна Ж-173е 178
66 Ничепорук Ольга Валентинівна Ж-15е 129
67 Олійник Соломія Володимирівна Ж-98е 160
68 Орнат Ілона Володимирівна Ж-64е 159
69 Остапчук Наталія Анатоліївна Ж-197е 110
70 П`ясецька Андріана Андріївна Ж-52е 185
71 Палиця Валентина Романівна Ж-282е 151
72 Париляк Сергій Миронович Ж-135е 110
73 Пецух Остап Олегович Ж-8е 128
74 Попович Ірина Василівна Ж-57е 130
75 Потапенко Лілія Василівна Ж-143е 130
76 Похил Наталія В`ячеславівна Ж-163е 170
77 Похорукова Христина Іванівна Ж-260е 120
78 Проніна Світлана Олександрівна Ж-83е 130
79 Пудилик Діана Іванівна Ж-145е 121
80 Пустовит Христина Ігорівна Ж-25е 130
81 Распопова Аліна Анатоліївна Ж-237е 115
82 Савчук Юрій Олегович Ж-190е 110
83 Сапіга Антоніна Ігорівна Ж-109е 130
84 Семенова Анастасія Володимирівна Ж-176е 150
85 Сенишин Марта Мирославівна Ж-192е 150
86 Середняк Сергій Святославович Ж-180е 120
87 Скидан Катерина Вячеславівна Ж-236е 155
88 Степаненко Нікіта Андрійович Ж-183е 121
89 Туганашева Анастасія Владиславівна Ж-45е 120
90 Туркас Валентина Владиславівна Ж-243е 145
91 Феденечко Василина Ігорівна Ж-124е 151
92 Федорова Олександра Сергіївна Ж-222е 112
93 Хархаліс Марта Тарасівна Ж-157е 120
94 Хоміць Марта Іванівна Ж-62е 145
95 Черниш Євген Олександрович Ж-228е 129
96 Чілей Діана Юріївна Ж-70е 130
97 Шалова Дарина Олексіївна Ж-271е 159
98 Шептуха Ярослава Дмитрівна Ж-154е 111
99 Шмід Наталія Русланівна Ж-114е 130
100 Якимчук Іванна Андріївна Ж-91е 140
101 Ямборська Ірина Олегівна Ж-144е 175
102 Ярощук Анастасія Олександрівна Ж-63е 121