25Сер/16

День знань

01.09.2016  о 10.00

(вул. Підголоско 19, навчальний корпус №1)

Відбудеться  Урочиста посвята у студенти першокурсників Української академії друкарства та Львівського поліграфічного коледжу УАД

Ректорат

10Сер/16

«Молодь і поліграфія»

Українська академія друкарства запрошує студентів ВНЗ спеціальностей видавничо-поліграфічного профілю взяти участь у відкритому конкурсі студентських наукових робіт «Молодь і поліграфія».

Конкурс проводиться за такими напрямами:

  • поліграфічні машини та автоматизовані комплекси, машини і технологія пакування;
  • автоматизоване управління технологічними процесами та комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва в поліграфії;
  • технологія поліграфічного виробництва, фото- та поліграфічні матеріали, комп’ютерна обробка текстової і графічної інформації;
  • економіка підприємств, маркетинг, менеджмент, облік і аудит в поліграфії;
  • книгознавство та книготоргівельна діяльність;
  • видавнича справа  і редагування;
  • книжкова графіка і дизайн видавничо-поліграфічної продукції
  • електронні мультимедійні видання

Документи з поміткою „На конкурс студентських наукових робіт” надсилати  до 18 листопада 2016 р. за адресою: 79020, м. Львів, вул.Підголоско, 19, Українська академія друкарства (науково-дослідна частина);
термін проведення другого (завершального) туру конкурсу: 18 листопада – 16 грудня 2016 р.
відповідальна особа за проведення конкурсу  – науковий співробітник Комар Світлана Миколаївна, тел. роб. (032)242-23-91, e-mail – komarsvit@gmail.com
правила проведення конкурсу

 

04Сер/16

До уваги вступників Зустріч з деканом факультету

До уваги вступників

Зустріч з деканом факультету

(денна форма навчання)

 

ФЕОКС 09.08.2016 р. 11.00 год. вул. Підвальна, 17 ауд. 50
ФКПІ 09.08.2016 р. 11.30 год. вул. Підвальна, 17 ауд. 31
ФВПІТ 09.08.2016 р. 12.00 год. вул. Підвальна, 17 ауд. 50
01Сер/16

Результати фахових вступних випробувань на базі ОКР молодшого спеціаліста на заочну форму навчання

Результати фахових вступних випробувань
на базі ОКР молодшого спеціаліста
на заочну форму навчання

 

Видавництво та поліграфія

Основи поліграфії Інформатика
Бутков Віталій Вікторович ЗВП-1
Мороз Ольга-Володимира Сергіївна ЗВП-2 40 20
Рибак Андрій Ігорович ЗВП-3 35 60
Хлопіцька Соломія Володимирівна ЗВП-7 30 30
Рогаля Лілія Володимирівна ЗВП-8 35 40
Вовчук Дмитро Олегович ЗВП-9 40 40
Турич Андрій Миколайович ЗВП-10 55 40
Сухойван Марина Сергіївна ЗВП-11 45 40
Самусь Людмила Ярославівна ЗВП-12 70 60
Салдан Роман Васильович ЗВП-13 60 30
Кметь Леся Богданівна ЗВП-14 50 40
Гусяк Марта Орестівна ЗВП-16 45 30
Белінська Христина Романівна ЗВП-17 40 50
Кострицький Степан Богданович ЗВП-18 55 20
Маскаль Олексій-Іван Іванович ЗВП-1п 45 50
Пемпусь Юлія Іванівна ЗВП-2п 65 20
Гудима Богдан Григорович ЗВП-3п 50 50
Козак Михайло Павлович ЗВП-4п 65 30
Волощук Людмила Анатоліївна ЗВП-5п 60 40
Гудимова Тетяна Миколаївна ЗВП-6п 55 30
Гончаров Віталій Олегович ЗВП-7п 25 30
Табакова Марта Миколаївна ЗВП-8п 20 20
Мешеніна Юлія Вадимівна ЗВП-9п 65 40
Холод Віталій Васильович ЗВП-11п 35 60
Лаврик Юлія Ігорівна ЗВП-12п 55 20
Викоцька Ольга Григорівна ЗВП-13п 35 20
Оліярник Наталія Володимирівна ЗВП-14п 35 30
Демчишин Катерина Мирославівна ЗВП-15п 50 50
Шутіна Марія Петрівна ЗВП-16п 35 20
Бондаренко Олександр Віталійович ЗВП-17п 45 40
Маїк Роман Орестович ЗВП-18п 50 60
Дребот Світлана Володимирівна ЗВП-19п 40 20
Омеляшко Юрій Володимирович ЗВП-20п 20 50
Короляк Володимир Михайлович ЗВП-21п 50 30
Клімішин Микола Михайлович ЗВП-22п 30 20
Нища Ірина Віталіївна ЗВП-23п 40 30
Бекерська Романна Романівна ЗВП-25п 40 30
Брик Соломія Ігорівна ЗВП-27п 55 50
Довгопол Ростислав Іванович ЗВП-28п 65 50
Кондрух Андрій Григорович ЗВП-29п 55 50

Журналістика

Основи ред.майст. Інформатика
Бродюк Надія Петрівна ЗЖ-1 70 50
Прокопчук Вікторія Юріївна ЗЖ-3 49 20
Ніжінська Анжела Володимирівна ЗЖ-5 55 40
Маселко Наталія Андріївна ЗЖ-6 58 30
Чеботарьова Юлія Олександрівна ЗЖ-7 67 20
Дідух Анастасія Василівна ЗЖ-8 60 80
Горбатюк Ірина Олегівна ЗЖ-9 58 30
Кондратюк Дарія Олександрівна ЗЖ-10 61 30
Гаталяк Анастасія Андріївна ЗЖ-11
Добренька Анна Олексіївна ЗЖ-12
Кандиба Марія Олегівна ЗЖ-1п 72 50
Форліта Галина Богданівна ЗЖ-2п 42 20
Білосорочук Оксана Сергіївна ЗЖ-3п 69 60
Штогрин Іванна Миколаївна ЗЖ-4п 58 20
Процюк Ірина Володимирівна ЗЖ-5п 70 20
Журавель Марта Ігорівна ЗЖ-6п 75 30
Бугрин Соломія Іванівна ЗЖ-7п 60 40
Мартинюк Аліна Миколаївна ЗЖ-8п 42 40
Василечко Наталія Іванівна ЗЖ-10п 47 50
Братків Анастасія Русланівна ЗЖ-11п 64 20
Тарасюк Зоряна Петрівна ЗЖ-12п
Турчин Ольга Тарасівна ЗЖ-15п 40 20
Чорнобай Вікторія Василівна ЗЖ-18п 54 30
Пришляк Михайло Ярославович ЗЖ-19п 65 30

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Основи діловодства Інформатика
Вовк Діана Тарасівна ЗДк-1 43 30
Косач Олена Ярославівна ЗДк-2 60 50
Сорочинська Мар`яна Ігорівна ЗДк-3 53 50
Гафурова Ірина Леонідівна ЗДк-4 33 20
Щегольська Адріяна Олегівна ЗДк-5 53 20
Сеньків Мар`яна Володимирівна ЗДк-6 50 20
Кальмук Наталія Миколаївна ЗДк-1п 67 50
Макогін Ольга Ігорівна ЗДк-2п 30 20
Гаврилюк Марко Васильович ЗДк-5п 50 40
Вовк Мирослава Богданівна ЗДк-7п 33 20

Маркетинг

Основи економіки Інформатика
Точенюк Марія Олександрівна ЗМк-1 80 30
Бакайчук Петро Богданович ЗМк-2 60 50
Пасека Марія Богданівна ЗМк-3 75 40
Хоміцка Софія Андріївна ЗМк-4 30 50
Бурко Олег Ярославович ЗМк-6 45 40
Іляш Олена Володимирівна ЗМк-10 60 40
Борейко Микола Вікторович ЗМк-1п 50 20

Облік і оподаткування

Основи економіки Інформатика
Точенюк Марія Олександрівна ЗБ-1
Войтович Мар`яна Ігорівна ЗБ-2 55 40
Жмінка Олена Павлівна ЗБ-3 75 70
Купінська Мар`яна Анатоліївна ЗБ-4
Пилипчук Ірина Миколаївна ЗБ-5 55 60
Пивоварова Марія Валеріївна ЗБ-6 40 20
Гірна Оксана Василівна ЗБ-7 70 20
Сюлковська Христина Богданівна ЗБ-8 45 60
Вовк Уляна Ігорівна ЗБ-9 60 30
Мончак Роксолана Орестівна ЗБ-1п 20 50
Наганчук Христина Романівна ЗБ-2п
Брижата Анжеліка Сергіївна ЗБ-3п 55 30
Стецько Ольга Андріївна ЗБ-4п
Мєчнік Ірина Євгенівна ЗБ-6п 35 20
Медвідь Ірина Василівна ЗБ-7п
Юр`як Марія Миколаївна ЗБ-8п 90 60
Волос Соломія Богданівна ЗБ-9п 25 20
Марухняк Ірина Володимирівна ЗБ-10п 35 20
Голіян Роксолана Русланівна ЗБ-11п 35 20
П`ятничко Ірина Юріївна ЗБ-12п 20 30
Місячук Віта Степанівна ЗБ-13п 30 30
Ярема Тетяна Василівна ЗБ-14п 40 50
Жук Іванна Володимирівна ЗБ-15п 25 20
Пукач Ліля Іванівна ЗБ-16п
Климишин Вікторія Романівна ЗБ-17п 20 40
Лука Юлія Миронівна ЗБ-19п 90 40
Коробченко Ольга Юріївна ЗБ-20п
Савчак Любов Володимирівна ЗБ-21п 30 30

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Основи економіки Інформатика
Стадник Марія Тарасівна ЗП-1 65 40
Точенюк Марія Олександрівна ЗП-2
Войтович Мар`яна Ігорівна ЗП-3
Купінська Мар`яна Анатоліївна ЗП-4 70 50
Сімків Андріана Орестівна ЗП-5 50 20
Бакайчук Петро Богданович ЗП-6
Смірнова Анастасія Володимирівна ЗП-7 40 20
Вархоляк Павло Михайлович ЗП-8 65 20
Рис Ольга Василівна ЗП-9 35 60
Іляш Олена Володимирівна ЗП-10
Дробінська Софія Юріївна ЗП-11 30 20
Горбатюк Ольга Григорівна ЗП-12 45 20
Лутчин Тетяна Романівна ЗП-13 50 20
Жмурко Христина Андріївна ЗП-15 30 60
Лакотій Ірина Орестівна ЗП-16 25 30
Машівська Василина Андріївна ЗП-1п 35 30
Ощіпко Соломія Богданівна ЗП-2п 55 40
Дикан Тарас Володимирович ЗП-3п 20 50
Сусь Тетяна Богданівна ЗП-4п 50 20
Шепіда Мар`яна Борисівна ЗП-5п 40 50
Шепіда Анна Борисівна ЗП-6п 45 20
Ільницька Мар`яна Іванівна ЗП-7п 25 20
Заплатинська Христина Орестівна ЗП-8п 40 20
Хом`як Мар`яна Володимирівна ЗП-9п 35 20
Пранник Олег Миронович ЗП-10п 30 30
Гриб Соломія Богданівна ЗП-11п 35 20
Філь Олена Василівна ЗП-12п 30 20
Готра Лілія Василівна ЗП-13п 35 20
Мрочко Оксана Іванівна ЗП-14п 45 20
Бакай Андрій Григорович ЗП-15п 40 40
Федик Наталія Степанівна ЗП-16п 35 20
Березовська Ольга Степанівна ЗП-17п 30 40

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Технічна механіка Інформатика
Шумада Володимир Петрович ЗАКТ-3
Кохман Андрій Ігорович ЗАКТ-4 70 60
Сорокопуд Михайло Романович ЗАКТ-6 60 50
Іванишин Василь-Володимир Іванович ЗАКТ-7 60 20
Карп`як Юрій Ігорович ЗАКТ-8 80 40
Юнко Назар Миколайович ЗАКТ-9 20 20
Гуменчук Максим Ігорович ЗАКТ-11 40 40
Рибій Іван Олексійович ЗАКТ-1п 50 40

Інженерна механіка

Технічна механіка Інформатика
Басараб Володимир Олексійович ЗМ-1 30 40
Демковський Юрій Іванович ЗМ-2 60 40