20Вер/16

УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДРУКАРСТВА НА 23 ФОРУМІ ВИДАВЦІВ

Від 15 по 18 вересня у Львові відбувся 23-й Форум видавців, у якому змогли взяти участь 193 видавництва і 128 книготорговельних закладів. Відвідати цьогоріч книжковий ярмарок приїхали представники із 27 країн світу.

Урочисте відкриття цієї вагомої для українського книжкового світу події відбулося у конференц-залі Палацу мистецтв, де зібралися почесні гості, організатори і спонсори Форуму, журналісти і учасники ярмарку. Присутніх на запрошення президента ГО «Форум видавців» О. Коваль вітали передусім представники влади, громадських організацій, навчальних закладів, які найбільше (звичайно, окрім організаторів), прислужилися тому, щоб і ярмарок, і літературний фестиваль могли успішно відбутися. Першим вітав відкриття форуму голова Львівської ОДА Олег Сенютка, який запевнив і в подальшій прихильності влади до праці видавців. Підтвердив коротким емоційним словом шанобливе ставлення до видавців і голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Як завжди гострим і актуальним був виступ президента Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександра Афоніна. Міський голова Львова Андрій Садовий поділився амбітним планом щодо створення конкурсу на кращу книгу з історії України, яку профінансує Львівська міська рада. Іноземними гостями брифінгу стали представники з Литви, які привезли книги литовських авторів, перекладені на українську мову та розповіли про започаткування грандіозного культурного проекту «Литва–Україна».

Окрім того, участь у відкритті Форуму взяв і проф. Богдан Дурняк, ректор Української академії друкарства, яка завжди своєю допомогою, професійною підтримкою підставляла Форуму плече, а цього року стала його співорганізатором. Ректору УАД було урочисто вручено подяку «За сприяння у проведенні 23-го “Форуму видавців у Львові” та підтримку українського книговидання».

Continue reading

07Вер/16

Збори трудового колективу УАД

7 вересня у конференц-залі Української академії друкарства відбулися збори трудового колективу, на яких ректор професор Богдан Васильович Дурняк підсумував результати роботи УАД за 2015 – 2016 навчальний рік та окреслив основні завдання на наступний 2016 – 2017 навчальний рік.

Continue reading