09Лют/16

Представники виробництва долучаться до підготовки фахівців для пакувальної індустрії в УАД

02 лютого 2016 року відбулася зустріч ректора УАД проф. Дурняка Б.В., президента Клубу пакувальників України Кривошея В.М. та завідувача кафедри поліграфічних та пакувальних машин та технології пакування проф. Регея І.І. з головою спостережної ради підприємства «ПАМІБРО» (с.м.т. Брошнів Осада Івано-Франківської обл.) Шутаком Іллєм Дмитровичем і директором Цимбалістим Романом Зіновійовичем. За результатами зустрічі окреслено шляхи співпраці по підвищенню якості підготовки в УАД фахівців для пакувальної індустрії, в тому числі за рахунок проведення ефективних виробничих практик.

Continue reading

03Лют/16

Науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, наукових працівників і аспірантів

16 – 19 лютого 2016 року відбудеться науково-технічна конференція  професорсько-викладацького складу, наукових працівників і аспірантів

З програмою конференції можна ознайомитись тут

 

20Січ/16

20-й Ювілейний міжнародний молодіжний форум «РАДІОЕЛЕКТРОНІКА І МОЛОДЬ У ХХІ СТОЛІТТІ»

Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) запрошує студентів, аспірантів та молодих учених прийняти участь в роботі 20-го Ювілейного міжнародного молодіжного форуму «РАДІОЕЛЕКТРОНІКА І МОЛОДЬ В ХХI СТОЛІТТІ», що відбудеться 19 – 21 квітня 2016 р.

В рамках Форуму будуть проведені 11 тематичних конференцій (Додаток 3). Робочі мови форуму – українська, російська, англійська. Планується видання збірників тез доповідей по тематичним конференціям до початку форуму.

Завантажити інформаційне повідомлення

13Січ/16

Відзначено викладачів УАД в номінації “Дизайн”

Переможцями обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури 2015 року в номінації “Дизайн” – імені Олени Кульчицької стали кращі педагоги кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Української академії друкарства — Ольга Борисенко та Володимир Стасенко.

Continue reading