18Вер/17

Зустріч із Яремою Гояном.

15 вересня у нашому навчальному закладі відбулася зустріч із Почесним доктором Української академії друкарства, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженим діячем мистецтв України, членом Спілки письменників України, лауреатом літературно-мистецької премії ім. Марка Черемшини, Міжнародної літературної премії ім. Івана Кошелівця, багаторічним директором Національного видавництва дитячої лiтератури «Веселка», письменником Яремою Гояном.

Continue reading

18Вер/17

Зустріч із Мико́лою Тимо́шиком

15. 09. 2017р. в рамках 24 Форуму видавці в відбулася   зустріч керівництва Української академії друкарства, із Мико́лою Тимо́шиком українським вченим, журналістом, публіцистом, літературним критиком, видавецем.
Обговорювались теоретичні та практичні засади сучасної журналістики і книговидання в Україні


15. 09. 2017р. в рамках 24 Форуму видавці в відбулася   зустріч керівництва Української академії друкарства, із Вахта́нгом Кіпіа́ні — українським журналістом, публіцистом, істориком. Головним редактором Інтернет-видання «Історична правда», однойменного тележурналу на каналі ZIK, засновником Музею-архіву преси. Continue reading

18Вер/17

8 вересня в Українську академію друкарства відвідала делегація з Лодського політехнічного університету в складі помічника ректора у міжнародних стосунках Марека Сикети і фахіця відділу міжнародних стосунків університету Софії Азовцевої, яка відповідає за міжнародну співпрацю Лодської Політехніки з країнами Східної Європи. Оскільки між нашими вузами вже є підписана загальна угода про співпрацю, то на цей раз обговорювалися  питання про навчання студентів академії і студентів університету за програмою подвійного диплому, обмін студентів за програмою ErasmusPlus і особливу зацікавленість викликала у наших польських партнерів навчання їх аспірантів у нашій аспірантурі та захист кандидатських і докторських дисертацій у спеціалізованій раді Української академії друкарства. Continue reading

18Вер/17

Найкраща книга форуму – 2017

14 вересня у рамках Форуму видавців відбулася урочиста церемонія нагородження «Найкраща книга форуму – 2017».

Церемонія була проведена у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Присутніх розважали неймовірно талановиті оперні співаки та оркестр Lviv Jazz Orchestra. Щоправда, мусимо зазначити, що у порівнянні з минулорічною церемонією, цього року церемонія була менш урочистою – ні червоної доріжки, ні інших атрибутів урочистого вечора ми не побачили.

Не обійшлося цьогоріч і без інновацій: організатори вирішили сформувати три групи журі ( у Львові, Києві та Харкові). Пишаємося тим, що головою львівського журі стала Надія Віталіївна Зелінська, завідувач кафедри медіакомунікацій.

Цього року журі вирішило не присуджувати Гран-прі Форуму видавців, пояснивши це тим, що була представлена особливо велика кількість гідних номінантів. Натомість, кожна група журі окремо відзначила своїх фаворитів в низці номінацій.