Monthly Archives: Травень 2017

25Тра/17

Відкритий кубок ректора УАД з баскетболу

Упродовж 23–24 травня у спортивному залі Львівського торговельно-економічного університету відбувся відкритий кубок ректора Української академії друкарства  з баскетболу.

Баскетбольні змагання урочисто розпочалися із вступних слів Ігора Блащака, доцента, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту ЛТЕУ та незмінного тренера та натхненника баскетболістів Української академії друкарства – Леоніда Дербаби, доцента кафедри фізичного виховання УАД.

Continue reading

23Тра/17

Карта «Вишивана моя Україна» в Українській академії друкарства

22 травня перед головним корпусом Української академії друкарства представники Державної казначейської служби, разом із ректором Богданом Дурняком, проректором з НПР Ярославом Угрином та студентами академії урочисто розгорнули карту «Вишивана моя Україна».

Казначеї усіх регіонів нашої держави створили карту як символ єднання, вмістивши на білому тлі свою любов до рідної землі, і довели, що жоден з них не стоїть осторонь сучасних подій в країні, а власним прикладом творить сьогодення.

Із великою гордістю казначеї демонструють вишиту карту України у середніх та вищих навчальних закладах усієї країни, не оминули і Українську академію друкарства, продемонструвавши розкіш українських орнаментів та багатство нашої культури.

19Тра/17

Підсумки студентської наукової роботи в 2016–2017 навчальному році

19 травня у конференц-залі Української академії друкарства відбулося пленарне засідання, на якому були підведені підсумки студентської наукової конференції, яка проходила в академії упродовж трьох днів – з 17 по 19 травня, а також представлені досягнення студентів та викладачів нашого ВНЗ упродовж навчального семестру.

Під час засідання виступили завідувачі секцій студентської наукової конференції: Шустикевич А., заст. декана ФКПІ, канд. техн. наук, доцент – керівник секції «Поліграфічного та пакувального устаткування та інформаційних систем»; Конюхова І., заст. декана ФВПІТ, канд. техн. наук, доцент – керівник секції «Видавничо-поліграфічних  та інформаційних технологій»; Савчук Г., заст. декана ФМКП, канд. іст. наук, доцент – керівник секції «Медіакомунікацій та підприємництва»; «Загальноакадемічну секцію суспільно-гуманітарних наук» представила Гошко О., асист. Представники секцій проаналізували роботи студентів та підсумували їхні здобутки.

Continue reading

19Тра/17

Презентація видання Олександри Войтюк

18 травня у конференц-залі Української академії друкарства відбулася презентація видання «Лицар і Король», автором якого є талановита випускниця нашої академії – Олександра Войтюк.

Письменниця уже не вперше презентує свій творчий доробок у стінах нашої академії. Перші видання авторки, які розпочали її літературний шлях, – «Навчи мене любити» та «Схід сонця», були присвячені важливій соціальній тематиці, піднімали проблеми неповносправних людей, демонстрували їхні права у сучасному суспільстві. Вибір такої теми не випадковий. Олександра Войтюк з народження є неповносправною, однак незважаючи на проблеми із здоров’ям вона живе повноцінним життям: навчається, верстає книжки, допомагає реабілітаційному центру «Джерело», активно спілкується із друзями та одногрупниками і пише твори, які надихають людей із фізичними вадами відчути себе потрібними, важливими та повноцінними членами нашого суспільства.

Continue reading