Monthly Archives: Березень 2017

23Бер/17

Колектив Української академії друкарства вітає баскетбольну команду УАД на чолі із тренером Леонідом Дербабою, доцентом кафедри фізичного виховання, яка посіла почесне 2 місце, двічі обійшовши команду Львівського державного університету фізичної культури, та перейшла до фіналу Універсіади України з баскетболу.
Завершальний етап змагань у рамках відбіркового турніру до участі у фіналі Універсіади України з баскетболу відбувся 20 березня у спортзалі Львівського державного університету фізичної культури.

23Бер/17

Кращі товари для кращого майбутнього

“Кращі товари для кращого майбутнього” – саме так себе позиціонує корпорація Epson, представник якої 22 березеня завітав до Української академії друкарства з презентацією найновіших розробок компанії.

Continue reading

23Бер/17

Майстер-класи для талановитих дітей

Кафедра Графічного дизайну і мистецтва книги Української академії друкарства не лише навчає студентів, які у майбутньому будуть висококласними фахівцями своєї справи, а й ділиться своїми знаннями із талановитими дітьми.

У жовтні 2016 року Українська академія друкарства та Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив домовились про офіційну співпрацю між відділенням образотворчого мистецтва Студії культури та мистецтв «Спірограф» ЦКМІ та кафедрою Графічного дизайну та мистецтва книги.

Continue reading

20Бер/17

Майстер-клас: розробка персонажа для казуальної гри

Кафедра Графічного дизайну і мистецтва книги Української академії друкарства знову організовує захопливий майстер-клас!

22 березня о 18.00 у корпусі, що на вул. Підвальна, 17, випускниця кафедри Графічного дизайну і мистецтва книги Enna Clover, розповість про те, як розпочати працювати в ігровій індустрії художнику. У рамках зустрічі передбачається майстер клас «Розробка персонажа для казуальної гри».