Monthly Archives: Лютий 2017

24Лют/17

УАД вітає науковців!

23 лютого 2017 року на Вченій раді Української академії друкарства ректор Богдан Дурняк урочисто вручив диплом доктора наук Богдану Ковальському. Також дипломи отримали кандидати наук Віталій Білан та Ростислав Споляк. Науковці успішно захистили дисертацію за спеціальністю «Інформаційні технології».

Колектив Української академії друкарства вітає вчених та бажає їм успіхів і подальших наукових здобутків!

24Лют/17

УАД вітає чемпіонку!

Українська академія друкарства з гордістю вітає Катерину Федик, викладача кафедри фізичного виховання, з перемогою у чемпіонаті України з лижних перегонів серед майстрів Громадянської організації «Всеукраїнська спілка любителів лижних перегонів України» у віковій групі 75–79 років на дистанції 5 км., класичним стилем з результатом 28,49!

Колектив та студенти академії бажають Катерині Іванівні подальших спортивних досягнень та нових перемог. Віримо, що її здобутки та відданість своїй справі стануть чудовим прикладом наслідування для наших студентів!

19Лют/17

НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ, НАУКОВИХ ПРАЦІВНИКІВ І АСПІРАНТІВ

З 14 по 17 лютого в Українській академії друкарства відбулась Науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, наукових працівників і аспірантів.

На конференції були підведені підсумки наукової роботи факультетів медіакомунікацій та підприємництва, комп’ютерної поліграфічної інженерії, видавничо-поліграфічних та інформаційних технологій за 2016 рік, а також окреслено завдання на 2017 рік.

Continue reading

19Лют/17

Запрошуємо на виставку Олени Жеребецької та Ольги Луковської в Дрогобичі

У сучасному динамічному світі правильним є не лише інспектувати рівень освіти студентів, але й показувати власний клас професійної майстерності. Отож, 23 лютого у залі Палацу Мистецтв Музею «Дрогобиччина», прдставлять свій власний мистецький проект викладачі Кафедри графічного дизайну і мистецтва книги Олена Жеребецька та Ольга Луковська.

Continue reading