Monthly Archives: Серпень 2016

10Сер/16

«Молодь і поліграфія»

Українська академія друкарства запрошує студентів ВНЗ спеціальностей видавничо-поліграфічного профілю взяти участь у відкритому конкурсі студентських наукових робіт «Молодь і поліграфія».

Конкурс проводиться за такими напрямами:

  • поліграфічні машини та автоматизовані комплекси, машини і технологія пакування;
  • автоматизоване управління технологічними процесами та комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва в поліграфії;
  • технологія поліграфічного виробництва, фото- та поліграфічні матеріали, комп’ютерна обробка текстової і графічної інформації;
  • економіка підприємств, маркетинг, менеджмент, облік і аудит в поліграфії;
  • книгознавство та книготоргівельна діяльність;
  • видавнича справа  і редагування;
  • книжкова графіка і дизайн видавничо-поліграфічної продукції
  • електронні мультимедійні видання

Документи з поміткою „На конкурс студентських наукових робіт” надсилати  до 18 листопада 2016 р. за адресою: 79020, м. Львів, вул.Підголоско, 19, Українська академія друкарства (науково-дослідна частина);
термін проведення другого (завершального) туру конкурсу: 18 листопада – 16 грудня 2016 р.
відповідальна особа за проведення конкурсу  – науковий співробітник Комар Світлана Миколаївна, тел. роб. (032)242-23-91, e-mail – komarsvit@gmail.com
правила проведення конкурсу

 

04Сер/16

До уваги вступників Зустріч з деканом факультету

До уваги вступників

Зустріч з деканом факультету

(денна форма навчання)

 

ФЕОКС 09.08.2016 р. 11.00 год. вул. Підвальна, 17 ауд. 50
ФКПІ 09.08.2016 р. 11.30 год. вул. Підвальна, 17 ауд. 31
ФВПІТ 09.08.2016 р. 12.00 год. вул. Підвальна, 17 ауд. 50
01Сер/16

Результати фахових вступних випробувань на базі ОКР молодшого спеціаліста на заочну форму навчання

Результати фахових вступних випробувань
на базі ОКР молодшого спеціаліста
на заочну форму навчання

 

Видавництво та поліграфія

Основи поліграфії Інформатика
Бутков Віталій Вікторович ЗВП-1
Мороз Ольга-Володимира Сергіївна ЗВП-2 40 20
Рибак Андрій Ігорович ЗВП-3 35 60
Хлопіцька Соломія Володимирівна ЗВП-7 30 30
Рогаля Лілія Володимирівна ЗВП-8 35 40
Вовчук Дмитро Олегович ЗВП-9 40 40
Турич Андрій Миколайович ЗВП-10 55 40
Сухойван Марина Сергіївна ЗВП-11 45 40
Самусь Людмила Ярославівна ЗВП-12 70 60
Салдан Роман Васильович ЗВП-13 60 30
Кметь Леся Богданівна ЗВП-14 50 40
Гусяк Марта Орестівна ЗВП-16 45 30
Белінська Христина Романівна ЗВП-17 40 50
Кострицький Степан Богданович ЗВП-18 55 20
Маскаль Олексій-Іван Іванович ЗВП-1п 45 50
Пемпусь Юлія Іванівна ЗВП-2п 65 20
Гудима Богдан Григорович ЗВП-3п 50 50
Козак Михайло Павлович ЗВП-4п 65 30
Волощук Людмила Анатоліївна ЗВП-5п 60 40
Гудимова Тетяна Миколаївна ЗВП-6п 55 30
Гончаров Віталій Олегович ЗВП-7п 25 30
Табакова Марта Миколаївна ЗВП-8п 20 20
Мешеніна Юлія Вадимівна ЗВП-9п 65 40
Холод Віталій Васильович ЗВП-11п 35 60
Лаврик Юлія Ігорівна ЗВП-12п 55 20
Викоцька Ольга Григорівна ЗВП-13п 35 20
Оліярник Наталія Володимирівна ЗВП-14п 35 30
Демчишин Катерина Мирославівна ЗВП-15п 50 50
Шутіна Марія Петрівна ЗВП-16п 35 20
Бондаренко Олександр Віталійович ЗВП-17п 45 40
Маїк Роман Орестович ЗВП-18п 50 60
Дребот Світлана Володимирівна ЗВП-19п 40 20
Омеляшко Юрій Володимирович ЗВП-20п 20 50
Короляк Володимир Михайлович ЗВП-21п 50 30
Клімішин Микола Михайлович ЗВП-22п 30 20
Нища Ірина Віталіївна ЗВП-23п 40 30
Бекерська Романна Романівна ЗВП-25п 40 30
Брик Соломія Ігорівна ЗВП-27п 55 50
Довгопол Ростислав Іванович ЗВП-28п 65 50
Кондрух Андрій Григорович ЗВП-29п 55 50

Журналістика

Основи ред.майст. Інформатика
Бродюк Надія Петрівна ЗЖ-1 70 50
Прокопчук Вікторія Юріївна ЗЖ-3 49 20
Ніжінська Анжела Володимирівна ЗЖ-5 55 40
Маселко Наталія Андріївна ЗЖ-6 58 30
Чеботарьова Юлія Олександрівна ЗЖ-7 67 20
Дідух Анастасія Василівна ЗЖ-8 60 80
Горбатюк Ірина Олегівна ЗЖ-9 58 30
Кондратюк Дарія Олександрівна ЗЖ-10 61 30
Гаталяк Анастасія Андріївна ЗЖ-11
Добренька Анна Олексіївна ЗЖ-12
Кандиба Марія Олегівна ЗЖ-1п 72 50
Форліта Галина Богданівна ЗЖ-2п 42 20
Білосорочук Оксана Сергіївна ЗЖ-3п 69 60
Штогрин Іванна Миколаївна ЗЖ-4п 58 20
Процюк Ірина Володимирівна ЗЖ-5п 70 20
Журавель Марта Ігорівна ЗЖ-6п 75 30
Бугрин Соломія Іванівна ЗЖ-7п 60 40
Мартинюк Аліна Миколаївна ЗЖ-8п 42 40
Василечко Наталія Іванівна ЗЖ-10п 47 50
Братків Анастасія Русланівна ЗЖ-11п 64 20
Тарасюк Зоряна Петрівна ЗЖ-12п
Турчин Ольга Тарасівна ЗЖ-15п 40 20
Чорнобай Вікторія Василівна ЗЖ-18п 54 30
Пришляк Михайло Ярославович ЗЖ-19п 65 30

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Основи діловодства Інформатика
Вовк Діана Тарасівна ЗДк-1 43 30
Косач Олена Ярославівна ЗДк-2 60 50
Сорочинська Мар`яна Ігорівна ЗДк-3 53 50
Гафурова Ірина Леонідівна ЗДк-4 33 20
Щегольська Адріяна Олегівна ЗДк-5 53 20
Сеньків Мар`яна Володимирівна ЗДк-6 50 20
Кальмук Наталія Миколаївна ЗДк-1п 67 50
Макогін Ольга Ігорівна ЗДк-2п 30 20
Гаврилюк Марко Васильович ЗДк-5п 50 40
Вовк Мирослава Богданівна ЗДк-7п 33 20

Маркетинг

Основи економіки Інформатика
Точенюк Марія Олександрівна ЗМк-1 80 30
Бакайчук Петро Богданович ЗМк-2 60 50
Пасека Марія Богданівна ЗМк-3 75 40
Хоміцка Софія Андріївна ЗМк-4 30 50
Бурко Олег Ярославович ЗМк-6 45 40
Іляш Олена Володимирівна ЗМк-10 60 40
Борейко Микола Вікторович ЗМк-1п 50 20

Облік і оподаткування

Основи економіки Інформатика
Точенюк Марія Олександрівна ЗБ-1
Войтович Мар`яна Ігорівна ЗБ-2 55 40
Жмінка Олена Павлівна ЗБ-3 75 70
Купінська Мар`яна Анатоліївна ЗБ-4
Пилипчук Ірина Миколаївна ЗБ-5 55 60
Пивоварова Марія Валеріївна ЗБ-6 40 20
Гірна Оксана Василівна ЗБ-7 70 20
Сюлковська Христина Богданівна ЗБ-8 45 60
Вовк Уляна Ігорівна ЗБ-9 60 30
Мончак Роксолана Орестівна ЗБ-1п 20 50
Наганчук Христина Романівна ЗБ-2п
Брижата Анжеліка Сергіївна ЗБ-3п 55 30
Стецько Ольга Андріївна ЗБ-4п
Мєчнік Ірина Євгенівна ЗБ-6п 35 20
Медвідь Ірина Василівна ЗБ-7п
Юр`як Марія Миколаївна ЗБ-8п 90 60
Волос Соломія Богданівна ЗБ-9п 25 20
Марухняк Ірина Володимирівна ЗБ-10п 35 20
Голіян Роксолана Русланівна ЗБ-11п 35 20
П`ятничко Ірина Юріївна ЗБ-12п 20 30
Місячук Віта Степанівна ЗБ-13п 30 30
Ярема Тетяна Василівна ЗБ-14п 40 50
Жук Іванна Володимирівна ЗБ-15п 25 20
Пукач Ліля Іванівна ЗБ-16п
Климишин Вікторія Романівна ЗБ-17п 20 40
Лука Юлія Миронівна ЗБ-19п 90 40
Коробченко Ольга Юріївна ЗБ-20п
Савчак Любов Володимирівна ЗБ-21п 30 30

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Основи економіки Інформатика
Стадник Марія Тарасівна ЗП-1 65 40
Точенюк Марія Олександрівна ЗП-2
Войтович Мар`яна Ігорівна ЗП-3
Купінська Мар`яна Анатоліївна ЗП-4 70 50
Сімків Андріана Орестівна ЗП-5 50 20
Бакайчук Петро Богданович ЗП-6
Смірнова Анастасія Володимирівна ЗП-7 40 20
Вархоляк Павло Михайлович ЗП-8 65 20
Рис Ольга Василівна ЗП-9 35 60
Іляш Олена Володимирівна ЗП-10
Дробінська Софія Юріївна ЗП-11 30 20
Горбатюк Ольга Григорівна ЗП-12 45 20
Лутчин Тетяна Романівна ЗП-13 50 20
Жмурко Христина Андріївна ЗП-15 30 60
Лакотій Ірина Орестівна ЗП-16 25 30
Машівська Василина Андріївна ЗП-1п 35 30
Ощіпко Соломія Богданівна ЗП-2п 55 40
Дикан Тарас Володимирович ЗП-3п 20 50
Сусь Тетяна Богданівна ЗП-4п 50 20
Шепіда Мар`яна Борисівна ЗП-5п 40 50
Шепіда Анна Борисівна ЗП-6п 45 20
Ільницька Мар`яна Іванівна ЗП-7п 25 20
Заплатинська Христина Орестівна ЗП-8п 40 20
Хом`як Мар`яна Володимирівна ЗП-9п 35 20
Пранник Олег Миронович ЗП-10п 30 30
Гриб Соломія Богданівна ЗП-11п 35 20
Філь Олена Василівна ЗП-12п 30 20
Готра Лілія Василівна ЗП-13п 35 20
Мрочко Оксана Іванівна ЗП-14п 45 20
Бакай Андрій Григорович ЗП-15п 40 40
Федик Наталія Степанівна ЗП-16п 35 20
Березовська Ольга Степанівна ЗП-17п 30 40

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Технічна механіка Інформатика
Шумада Володимир Петрович ЗАКТ-3
Кохман Андрій Ігорович ЗАКТ-4 70 60
Сорокопуд Михайло Романович ЗАКТ-6 60 50
Іванишин Василь-Володимир Іванович ЗАКТ-7 60 20
Карп`як Юрій Ігорович ЗАКТ-8 80 40
Юнко Назар Миколайович ЗАКТ-9 20 20
Гуменчук Максим Ігорович ЗАКТ-11 40 40
Рибій Іван Олексійович ЗАКТ-1п 50 40

Інженерна механіка

Технічна механіка Інформатика
Басараб Володимир Олексійович ЗМ-1 30 40
Демковський Юрій Іванович ЗМ-2 60 40
01Сер/16

Результати фахових вступних випробувань ОКР спеціаліст, магістр денна форма

Результати фахових вступних випробувань
ОКР спеціаліст, ступінь магістр
Денна форма навчання

Видавництво та поліграфія

магістр фах. іноз.
Алябьєва Ірина Володимирівна ВПС-2 52,5 42
Балух Іван Андрійович ВПС-4 42,5 44
Барчук Ярослав Мирославович ВПС-6 30 70
Божиковський Андрій Богданович ВПС-9 27,5 30
Бухта Роман Тарасович ВПС-10 45 44
Вахненко Андрій Віталійович ВПС-11 42,5 48
Габа Олександра Романівна ВПС-14 42,5 50
Гладун Дмитро Вадимович ВПС-18 50 54
Гоїн Олег Володимирович ВПС-20 47,5 66
Гордієнко Віталій Андрійович ВПС-22 40 56
Грик Юрій Володимирович ВПС-23 40 46
Гриник Ірина Іванівна ВПС-24 40 44
Гуськов Олександр Олексійович ВПС-26
Іванишин Тетяна Володимирівна ВПС-30 45 36
Козак Дмитро Ігорович ВПС-37 47,5 38
Колесник Валентин Юрійович ВПС-38 75 70
Кравчук Вікторія Василівна ВПС-40 40 46
Кріль Андрій Володимирович ВПС-41
Кудрич Юрій Васильович ВПС-42 55 60
Кулик Анатолій Юрійович ВПС-44 35 54
Лимаренко Олександр Сергійович ВПС-45 37,5 22
Ліньов Сергій Петрович ВПС-46 35 26
Лозовий Андрій-Йосафат Павлович ВПС-47 45 66
Мерза Ірина Андріївна ВПС-50 50 48
Москаленко Назар Сергійович ВПС-51 50 28
Порчинська Марина В`ячеславівна ВП-2м_ 32,5 32
Швець Петро Миколайович ВПС-3м_
Ніклевич Тарас Олександрович ВПС-52 57,5 68
Падучак Ігор Ігорович ВПС-53 37,5 18
Пазич Артур Олегович ВПС-54 50 76
Палюшок Назарій Володимирович ВПС-55 45 50
Паньків Христина Юріївна ВПС-57 60 38
Пернепесова Анастасія Анатоліївна ВПС-62 37,5 44
Полюга Павло Петрович ВПС-63 42,5 44
Ращупкін Любомир Вікторович ВПС-65 40 46
Середа Ольга Миронівна ВПС-68
Симанчук Олеся Степанівна ВПС-69 57,5 34
Терешко Володимир Тарасович ВПС-75 37,5 42
Філіпович Богдан Євгенович ВПС-83 42,5 50
Цвик Софія Богданівна ВПС-86 60 62
Цебрик Андрій Богданович ВПС-87 47,5 38
Чех Христина Романівна ВПС-88 42,5 32
Шастін Михайло Олександрович ВПС-89
Шрубович Дмитро Сергійович ВПС-93 52,5 38
Штейбарт Роман Володимирович ВПС-94 40 54
Шупер Роман Андрійович ВПС-95 37,5 80
Янківська Мар`яна Миколаївна ВПС-99
Яньо Ірина Іванівна ВПС-101 45 50
Яструбчак Володимир Вікторович ВПС-102 65 38
Мілютіна Анастасія Юріївна ВПС-104 42,5 42
Ямельницька Марта Володимирівна ВП-110 55 64
Жмихов Ярослав Юрійович ВП-111 42,5 48
Спірц Володимир Богданович ВПС-112 35 30
спеціаліст фах. іноз.
Алекса Тетяна Володимирівна ВПС-1 60 56
Баліцький Андрій Святославович ВПС-3 45 40
Максимов Максим Сергійович ВП-4с_ 37,5 48
Баран Юрій Олегович ВПС-5 35 44
Бачина Ірина Володимирівна ВПС-7 62,5 44
Вовк Юрій Романович ВПС-12 40 52
Габа Олександра Романівна ВПС-14
Гаталяк Михайло Андрійович ВПС-16 47,5 64
Гнип Ігор Михайлович ВПС-19 40 44
Горбань Володимир Васильович ВПС-21 50 20
Гриник Ірина Іванівна ВПС-24
Гринишин Оксана Сергіївна ВПС-25 40 20
Дзюбан Володимир Анатолійович ВПС-27 25 20
Дзьобан Галина Володимирівна ВПС-28 45 40
Добровецька Олеся Ярославівна ВПС-29 37,5 28
Єрошенко Анастасія Олександрівна ВПС-30 45 48
Іващишин Ірина Романівна ВПС-32 25 24
Ільченко Ростислав Олегович ВПС-33 27,5 28
Коваль Роман Андрійович ВПС-36 32,5 36
Кузіль Тарас Орістович ВПС-43 57,5 40
Луцишин Олег Зорянович ВПС-48 45 60
Панасюк Володимир Іванович ВПС-56 35 52
Париляк Андріан Тарасович ВПС-58 35 20
Пастернак Ірина Володимирівна ВПС-60 50 64
Саварин Даниїл-Ростислав Русланович ВПС-66 25 32
Черенько Олексій Вікторович ВП-5с 57,5 48
Кріль Андрій Володимирович ВПС-41 35 32
Парійчук Мар`яна Андріївна ВПС-59 27,5 36
Савуляк Лілія Юріївна ВПС-67 27,5 40
Сиротюк Андрій Ігорович ВПС-70 55 32
Скіра Олекса Зеновійович ВПС-71 50 36
Скупова Сніжана Володимирівна ВПС-72 45 44
Тарадінь Остап Тарасович ВПС-74 37,5 20
Терлецька Лілія Романівна ВПС-76 47,5 20
Тинська Лілія Михайлівна ВПС-77 32,5 32
Турянська Ольга Андріївна ВПС-78
Фарина Остап Григорович ВПС-79 37,5 32
Федорова Тетяна Володимирівна ВПС-81 57,5 32
Ферко Христина Олегівна ВПС-82
Фостяк Володимир Олегович ВПС-84 35 24
Шевчик Наталія Григорівна ВПС-90 45 32
Шень Сергій Ігорович ВПС-91 40 20
Щербій Ірина Романівна ВПС-96 27,5 36
Юркевич Анастасія Вадимівна ВПС-97 27,5 44
Яблонська Христина Олегівна ВПС-98 50 48
Янківська Мар`яна Миколаївна ВПС-99 50 20
Янко Олександр Володимирович ВПС-100 32,5 28
Ковалишин Олег Ігорович ВПС-109 32,5 40
Федор Христина Ігорівна ВП-113 22,5 28

Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

магістр фах. іноз.
Дем`янюк Світлана Володимирівна ОМ-1м 50 24
Баль Маргарита Олександрівна Г-1 64 44
Мартинова Галина Олександрівна ОМ-2м 79 32
Арутюнян Маріам Гетаківна ОМ-3м_ 45 40
Бистрова Анастасія Олександрівна ОМ-4м_ 84 22
Зьомко Орест Романович ОМ-6м_ 90 24
Журунова Маргарита Ігорівна Г-6 95 28
Роман Анна-Марія Василівна ОМ-8м_ 40 24
Корнюшко Віра Олександрівна ОМ-9м 82 26
Данищук Олег Іванович ОМ-10м_
Дружбляк Ружена-Анна Ігорівна ОМ-11м 89 36
Хабровська Ярина Русланівна ОМ-12м 68 24
Лисенко Анастасія Ігорівна Г-12 43 40
Локатир Богдан Іванович Г-13 94 32
Міщук Віталій Романович Г-16 90 34
Походжай Марта Миколаївна Г-21 67 46
Завгородня Катерина Олександрівна Г-30
Сучко Любов Михайлівна Г-36 40 20
Пантелєєва Юлія Євгенівна Г-37 88 30
Томчишин Людмила Юріївна Г-34 45 30
Махно Іван Вікторович Г-35 48 26
Мілютіна Анастасія Юріївна ВПС-104
спеціаліст фах. іноз.
Копчик Дмитро Олегович ОМ-5с_ 49 28
Наїдко Олена Миколаївна ОМ-7с_ 75 44
Кипібіда Іван Валерійович Г-9 95 28
Чабан Лілія Романівна Г-27 50 36

Журналістика

магістр фах. іноз.
Бобко Євгенія Ігорівна Рк-1 52 28
Іщук Володимир Васильович Рк-2 74 68
Андріїв Ірина Юріївна Р-2 76 70
Іщук Роман Васильович Рк-3 74 70
Буряк Катерина Олександрівна Р-4 82 84
Журавльова Яна Валеріївна Ж-5м
Вдовяк Тетяна Богданівна Р-5 70 72
Віктюк Катерина Володимирівна Р-6 60 74
Бобак Олександр Орестович Рк-6 60 22
Барон Ірина Вікторівна Ж-6м 72 40
Ващук Алла Миколаївна Ж-8м 62 76
Босік Михайло Сергійович Рк-8 48 34
Велика Оксана Ігорівна Рк-10 62 64
Єфремова Анастасія Євгенівна Ж-10м 72 66
Глазунова Вікторія Олександрівна Рк-11 58 40
Маковій Оксана Володимирівна Ж-11м 80 60
Ковальська Валерія Вікторівна Ж-12м 56 54
Кондратенко Софія Володимирівна Р-12 66 46
Ковалик Роман Олександрович Рк-14 62 54
Мельник Ярина Петрівна Рк-15 58 28
Михайлецький Роман Валерійович Р-18 66 82
Моцак Юлія Сергіївна Р-19 80 62
Сало Софія-Соломія Романівна Рк-19 50 60
Пержола Христина Степанівна Р-21 78 68
Раків Надія Ігорівна Р-23 78 74
Коптєва Анастасія Станіславівна Р-13 90 50
Тимків Марія Петрівна Р-14 76 42
Супрун Анна Дмитрівна Рк-21 88 52
Христюк Олександра Олександрівна Рк-23 76 68
Сорока Олеся Романівна Р-25 82 76
Стефанишин Наталя Мар`янівна Р-28 84 56
Хамула Анна Орестівна Р-30 84 82
Шегда Марта Богданівна Р-32 86 68
Грицай Артем Ігорович Ж-4м 44
спеціаліст фах. іноз.
Олійник Альона Олександрівна Ж-1с 60 64
Гапоненко Вікторія Олександрівна Ж-2с 76 72
Безкостна Наталія Миколаївна Ж-3с 64 68
Балабух Олег Орестович Р-3 64 24
Дацько Ольга Олегівна Р-7 68 32
Павловська Ніна Степанівна Ж-7с 56 64
Дембовська Оксана Василівна Р-9 56 44
Грач Інна Віталіївна Ж-9с
Зварич Олег Володимирович Р-10 52 56
Дзяпко Павло Іванович Рк-12 44 56
Каращук Аліна Миколаївна Ж-13с
Токарська Олена Валеріївна Ж-14с_
Гук Софія Володимирівна Р-20 64 56
Пержола Христина Степанівна Р-21
Стефанишин Наталя Мар`янівна Р-28
Тимченко Людмила Сергіївна Р-29 56 68
Шпильчак Андріана Петрівна Р-33 60 40

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

магістр фах. іноз.
Болоховецька Соломія Ярославівна К-1 50 42
Багнюк Лілія Іванівна Е-1 60 32
Галенда Андрій Юрійович Е-4 56 40
Кравець Роман Олександрович Б-5
Гриців Наталія Ярославівна Е-5 66 56
Занов“як Олена Богданівна Е-7 54 48
Ліплейко Анна Ярославівна К-8 30 30
Гимер Олег Олегович М-8
Зюзін Андрій Олександрович Е-9 48 62
Мареєв Роман Костянтинович Е-10 52 46
Юрцин Христина Тарасівна К-15 50 32
Янкевич Петро Васильович Е-16 68 82
Барановський Павло Сергійович Е-17
Канюк Володимир Романович Е-26
спеціаліст фах. іноз.
Коваль Володимир Володимирович К-4 44 44
Кравець Роман Олександрович Б-5 60 52
Шумик Андрій Романович Е-14 42 60
Щурик Юрій Олегович Е-15 44 64
Косило Марія Миколаївна К-16 36 24
Барановський Павло Сергійович Е-17 46 64
Бахурський Максим Ігорович Е-18 34 24
Канюк Володимир Романович Е-26 30 24
Стефанишин Володимир Юрійович Р-27 28 64
Плаксій Павло Олегович Е-38 38 44

Маркетинг

магістр фах. іноз.
Барановська Софія Василівна Мк-2 58 88
Вороблевська Христина Ігорівна Мк-3 46 76
Кареліна Маргарита Іванівна Мк-5 70 68
Козаченко Назар Олександрович Мк-6
Саракун Марія Михайлівна Мк-10 46 26
Фецатчин Марта Олегівна Мк-12 38 54
Якимович Дмитро Васильович Мк-14 54 46
Яремко Олег Миколайович Мк-15
Танчин Олег Андрійович МК-16 40 42
спеціаліст фах. іноз.
Козлик Петро Степанович Мк-7 46 24
Вавриш Юлія Миколаївна Рк-9 42 32
Процак Ірина Ігорівна К-9 58 24

Облік і оподаткування

магістр фах. іноз.
Бєлозьорова Євдокія Миколаївна Б-1 60 62
Ботош Олександр Федорович Б-4м 26 28
Кравець Роман Олександрович Б-5
Мазник Наталія Ігорівна Б-6 56 62
Мартинюк Ольга Зіновіївна Б-7 48 56
Перегінець Маріанна Миколаївна Б-9
Свист Марія Юріївна Б-10
Соболевська Марія Іванівна Б-11 40 42
Войтанович Марія Мирославівна Б-14
Семенюк Марта Зіновіївна Б-16
Дужий Юрій Григорович Б-1м 38 24
Ковалів Маркіян Васильович Б-2м 50 58
Причун Назар Ігорович Б-3м 40 44
Патроник Тарас Іванович Б-5мп 46 38
Михайляк Олег Ярославович Б-6мп 26 22
спеціаліст фах. іноз.
Дика Марія Остапівна Б-3
Дорошенко Оксана Андріївна Б-4 38 60
Кушнір Володимир Андрійович К-7
Марців Дмитро Степанович Б-8 30 24
Перегінець Маріанна Миколаївна Б-9 60 56
Свист Марія Юріївна Б-10 22 24
Хома Іван Миронович К-13
Войтанович Марія Мирославівна Б-14 48 36
Семенюк Марта Зіновіївна Б-16 54 24

Менеджмент (Управління фінансово-економічною безпекою)

магістр фах. іноз.
Фургало Ігор Русланович Уф-1м 36 28
Бєлозьорова Євдокія Миколаївна Б-1
Болоховецька Соломія Ярославівна К-1
Велит Уляна Романівна К-2 44 34
Максимик Богдана Богданівна УФ-2м
Дика Марія Остапівна Б-3 44 32
Горохов Юрій Олександрович Уф-3м_ 30 28
Козаченко Назар Олександрович Мк-6 42 36
Мазник Наталія Ігорівна Б-6
Головатий Олег Михайлович Уф-7м 24 30
Кушнір Володимир Андрійович К-7 42 40
Сиротюк Олег Володимирович Уф-8м
Дроздовська Ірина Володимирівна Уф-9м
Вілюра Софія Степанівна Уф-11м_ 28 32
Соболевська Марія Іванівна Б-11
Хома Іван Миронович К-13 40 26
Котурлаш Олег Ігорович Уф-14 48 34
Барщевський Андрій Володимирович Уф-15 50 36
Гевак Остап Ігорович ВПС-17 50 34
Перетятко Іван Іванович Рк-18 40 40
Гуськов Олександр Олексійович ВПС-26 50 34
Пугач Олександр Віталійович АКТ-32 42 36
Кухарук Дмитро Костянтинович Р-35 42 40
Тонченко Роман Володимирович М-37 34 50
Демцюх Тарас Михайлович ЗК-11 42 36
Штигар Віталій Михайлович Уф-13м 46 34
Цьорох Ірина Степанівна К-14 50 24
Яремко Олег Миколайович Мк-15 46 34
Юрцин Христина Тарасівна К-15
Янкевич Петро Васильович Е-16
Шастін Михайло Олександрович ВПС-89 42 36
Дужий Юрій Григорович Уф-4м
Ковалів Маркіян Васильович Уф-5
Причун Назар Ігорович Уф-6
Гангалюк Ігор Олександрович УФ-10мп 36 36
Данілов Іван Сергійович Уф-12мп
Бруха Назарій Володимирович ВПС-103 48 38
Мозгов Олексій Володимирович М-45 20 32

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

магістр фах. іноз.
Бубен Віталій Романович АКТ-4 60 60
Гураль Назар Павлович АКТ-7 20 56
Карпляк Богдан Олегович АКТ-10 30 64
Ковальчук Назар Ігорович АКТ-11 30 68
Козак Роман Михайлович АКТ-12 60 62
Козуб Любомир Андрійович АКТ-13 20 58
Коцан Орест Мирославович АКТ-16 70 70
Кочмарська Віталія Зіновіївна АКТ-17 70 78
Кремса Ольга Романівна АКТ-19 90 68
Крохмалюк Володимир Іванович АКТ-20 80 50
Мельник Назар Михайлович АКТ-22 50 78
Мельник Орест Андрійович АКТ-23 40 54
Патала Максим Володимирович АКТ-26 70 68
Патер Анастасія Романівна АКТ-27 80 82
Пелех Ярина Богданівна АКТ-28 80 76
Платовський Андрій Васильович АКТ-29 30 26
Польний Андрій Володимирович АКТ-30 60 60
Проць Степан Йосипович АКТ-31 50 52
Сіромський Олег Васильович АКТ-36 60 68
Субіцька Яна Олексіївна АКТ-38 90 64
Чайковський Іван Вікторович АКТ-41 80 78
Шепіта Петро Ігорович АКТ-43 100 76
Слічний Максим Віталійович АКТ-44 50 64
Собенко Микола Петрович АКТ-2мп 30 26
спеціаліст фах. іноз.
Кушпіт Юрій Михайлович АКТ-1с 40 36
Банах Назарій Ігорович АКТ-2 80 64
Василюк Радомир Віталійович АКТ-5 50 64
Гембусь Руслан Ігорович АКТ-6 40 40
Дармохід Іван Володимирович АКТ-8 20 60
Захарчишин Андрій Ігорович АКТ-9 50 28
Костецький Тарас Вікторович АКТ-14
Костів Назар Михайлович АКТ-15 30 52
Крашевський Юрій Андрійович АКТ-18 40 32
Мельота Роман Ярославович АКТ-24 40 60
Місінський Андрій Васильович АКТ-25 60 40
Серафин Стефан Михайлович АКТ-34 50 48
Синюк Олександр Сергійович АКТ-35 40 40
Снєжик Василь Васильович АКТ-37 20 60
Тищенко Владислав Олександрович АКТ-39 30 40
Худа Юрій Михайлович АКТ-40 40 48
Чучман Петро Юрійович АКТ-42
Холявінський Дмитро Ігорович АКТ-45 60 28

Прикладна механіка

магістр фах. іноз.
Бедненко Олександр Іванович М-2 36 28
Воєділо Андрій Ігорович М-5 30 66
Гавриляк Богдан Володимирович М-7 48 34
Гимер Олег Олегович М-8 36 68
Іваськів Богдан Романович М-13 48 56
Кислов Роман Анатолійович М-14 42 46
Куштик Назар Миколайович М-18 60 44
Листвак Павло Петрович М-19 36 52
Мазурик Василь Васильович М-21 60 26
Новіков Олександр Євгенович М-24 72 60
Партика Василь Зіновійович М-26
Радзівон Юрій Степанович М-29 29
Сеньковський Микола Михайлович М-32 66 24
Ховалко Борис Сергійович М-38
Цюпа Іван Віталійович М-39 48 38
Шиян Роман Михайлович М-41 72 38
Ярмощук Анатолій Максимович М-42 54 46
Біловус Назар Андрійович М-1мп 30 48
Фурдас Павло Олегович М-44 42 28
Мозгов Олексій Володимирович М-45
спеціаліст фах. іноз.
Батючок Іван Іванович М-1 48 44
Бохонко Павло Юрійович М-3 54 32
Войціховський Костянтин Андрійович М-6 36 38
Звізло Роман Петрович М-11 54 40
Климків Юрій Ігорович М-16 30 56
Лівинський Роман Сергійович М-20 54 40
Моцьо Андрій Юрійович М-22 30 60
Музика Роман Іванович М-23 42 76
Партика Василь Зіновійович М-26 42 44
Полянський Григорій Павлович М-27 24 40
Процайло Володимир Миколайович М-28 42 52
Семочко Микола Андрійович М-31 60 40
Сороковий Олег Ігорович М-34 48 40
Ховалко Борис Сергійович М-38 42 60

Галузеве машинобудування

магістр фах. іноз.
Єзерський Остап Богданович М-10
Звягінцев Сергій Володимирович М-12 60 68
Кіях Віталій Романович М-15 72 62
Стасишин Олександр Ігорович М-35 72 70
спеціаліст фах. іноз.
Єзерський Остап Богданович М-10 54 52
Ілларіонов Дмитро Ігорович ЗМ-12 36 24