Monthly Archives: Червень 2016

29Чер/16

«Львівська веснянка – 2016»

Нещодавно в Українській академії друкарства відбувся турнір зі спортивної аеробіки «Львівська веснянка 2016» у якому взяли участь 10 команд із різних вишів.

Окрім студентів Української академії друкарства у змаганнях взяли участь команди з Національного університету «Львівська Політехніка» та Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Г. Гжицького.

Continue reading

29Чер/16

Співпраця з польською фірмою Etigraf

29 червня Українську академію друкарства відвідала польська делегація з фірми Etigraf, спеціалізація якої виготовлення пакувальної продукції та етикеток.

Переговори із гостями проводив проректор з навчально-педагогічної роботи Угрин Ярослав Михайлович, перекладачем виступила Кімак Галина Миколаївна. Делегацію очолили Івона Студжинська – директор з продажу, та Аніта Чарніцька – президент компанії Etigraf. Зустріч відбулася з метою співпраці між польською фірмою та Українською академією друкарства, яка успішно готує студентів за спеціальністю «Технологія розробки, виготовлення та оформлення паковань».  Обумовлювались  напрямки виробничих практик студентів та майбутнє працевлаштування випускників академії. Окрім цього обговорювали співпрацю в галузі впровадження патентів Української академії друкарства в виробництво Etigraf, спільну роботу направлену на вдосконалення  виробничого процесу та обладнання. Піднімалися питання про стажування викладачів академії на цьому підприємстві та перепідготовкою польських працівників в українському навчальному закладі.

Польська фірма з виготовлення пакувальної продукції та етикеток представила основні пункти угоди про співпрацю, деталі якої будуть доопрацьовуватись в електронному режимі обома сторонами.  Після підписання цієї угоди академія зможе направляти студентів на практику у Польщу, а згодом і на роботу. Керівництво нашого навчального закладу  висловило своє бажання підтримувати активну співпрацю в інших напрямках: наукових і педагогічних.

06Чер/16

Нагородження науково-педагогічних працівників

На вченій раді УАД відбулося нагородження науково-педагогічних працівників за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність.

Continue reading

01Чер/16

Участь у міжнародному турнірі «Friendship Games»

25-31 травня баскетбольна команда Української академії друкарства взяла участь у міжнародному турнірі «Friendship Games» у м. Ейлат (Ізраїль), яку організувала Міжнародна асоціація студентського спорту. Мета турніру — популяризація студентського баскетболу у світі, розвиток культурних та спортивних зв’язків між молодими людьми з різних країн. У змаганнях взяли участь команди з України, Литви, Польщі, Палестини, Йорданії, Ізраїлю, Німеччини, Португалії, Хорватії та інших країн.

Continue reading