Monthly Archives: Квітень 2016

28Кві/16

Урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року – 2015»

Andriy_Stetsko22 квітня в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України в Києві  відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року – 2015» . Урочистий захід організовано до Міжнародного дня інтелектуальної власності.
У номінації «Кращий винахід року у Львівській області» у галузі «Металургія» перемогу здобув доцент кафедри технології матеріалів та поліграфічного машинобудування УАД — Стецько Андрій Євгенович з винаходом «Спосіб дифузійного борування деталей».
Колектив УАД вітає переможця та бажає успіхів у нових наукових розробках!

27Кві/16

Виховна робота кафедри підприємництва та маркетингу

Виховна робота на кафедрі є важливою складовою та невід’ємною частиною навчального процесу і здійснюється у формі наставництва. Наставниками груп призначаються викладачі кафедри, які працюють згідно розроблених в академії рекомендацій по виховній роботі.

Continue reading

27Кві/16

Професорсько-викладацький склад кафедри підприємництва та маркетингу

palyga girhyak bogenko wvaika matyniv
Палига Є.М.

зав. Кафедри, д.е.н., проф.

Гірняк О.М.

к.е.н., доцент

Боженко О.М.

к.е.н., доцент

Швайка Л.А.

к.е.н., доцен

Мартинів В.В.

к.е.н., доцент

Continue reading

27Кві/16

Історія кафедри підприємництва та маркетингу

Історія Української академії друкарства та кафедри економіки, започаткована в м. Харкові, сягає своїм корінням далекого 1930 року, де підготовку інженерів-економістів почали на механічному факультеті. Серед перших викладачів, які готували економістів, були А. М. Лєвін, Б. Г. Кусліцький та інші, які мали певний практичний досвід, бачили перспективи і проблеми поліграфії. Період 1931 ― 1940 років можна вважати першим етапом розвитку кафедри економіки і організації поліграфічної промисловості.

Continue reading