Monthly Archives: Грудень 2015

23Гру/15

Співпраця з Жешувським університетом

Українська академія друкарства  розвиває співпрацю із Жешувським університетом, готується інтеграція навчальних планів для підготовки фахівців за програмою подвійного диплому. Йдеться про споріднені для обох вищих навчальних закладів спеціальності – «Економіка», «Журналістика» та «Мистецтво». Нещодавно  відбувся візит делегації нашої академії до м. Жешув, під час якого керівники навчальних закладів професор Богдан Дурняк та професор Сильвестр Чопек обговорили основні напрями діяльності, за якими на найближчий час заплановано  підписання угоди про співпрацю між Українською академією друкарства та Жешувським університетом.

17Гру/15

Робочий візит делегації УАД до Варшавського університету

Під час зустрічі делегації УАД з керівництвом Варшавського університету ключовим завданням було розроблення інтегрованих навчальних планів щодо підготовки магістрів за програмою подвійного диплому спеціальності «Видавнича справа і редагування», «Реклама, зв’язки з громадськістю».

Зараз триває узгодження взаємозаліків та кредитів, щоб студенти мали змогу протягом року здобувати освіту в Україні та закордоном, одночасно отримати подвійний диплом Української академії друкарства та Варшавського університету.

Аналогічна зустріч відбулася у Варшавській політехніці в Інституті механіки і поліграфії, де підписано угоду про співпрацю і проведено роботу щодо порівняння інтегрованих навчальних планів у галузі знань «Видавничо-поліграфічна справа», до якої входять спеціальності «Комп’ютеризовані технології, системи видавничо-поліграфічних виробництв», «Електронні мультимедійні видання».

17Гру/15

Зустріч з бійцем добровольчого батальйону «Айдар»

17 грудня у конференц-залі академії відбулася зустріч з Тимуром Баротовим — українським військовиком, морським офіцером, капітаном II рангу запасу ВМС ЗС України, який після анексії Криму виїхав до материкової України та став бійцем у добровольчому батальйоні «Айдар». Очевидець та безпосередній учасник бойових дій в зоні АТО розповів про історичні паралелі сьогодення на основі історичних фактів, причини окупації АР Крим, висвітлив події війни, що триває на сході України. Тимур Баротов організував для студентів УАД показ документального фільму про операцію звільнення селищ Хрящуватого і Новосвітлівки Луганської області. Відтак відбулася дискусія-діалог у форматі запитання – відповідь зі студентами, викладачами та гостями. Під час діалогу студенти мали змогу порівняти свої спостереження за історією з розповідями очевидця, зробити висновки на майбутнє, а також подумати, яким вони хочуть бачити своє прийдешнє і життя наступних поколінь українців.