Monthly Archives: Листопад 2015

30Лис/15

Засідання вченої ради УАД

26 листопада 2015 р. на засіданні вченої ради УАД ректор Богдан Васильович Дурняк вручив Федині Івану Віталійовичу, випускнику факультету комп’ютерної поліграфічної інженерії, який навчався за спеціальністю «Машини і технологія пакування», Дипломом МОН України за підписом Міністра Сергія Квіта та медаль «Золотий каштан» за перемогу у Х –му відкритому конкурсі наукових студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії (науковий керівник проф. Регей І.І.). Continue reading

27Лис/15

Міжнародний фестиваль академічного спорту

18–21 листопада у м. Жешув студенти і адміністрація УАД відвідали міжнародний турнір-фестиваль академічного спорту. Україну представляли делегації з трьох ВНЗ: Львівського державного університету фізичної культури, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Української академії друкарства. Серед іноземних гостей були представники зі Словенії, Румунії та Польщі.
Адміністрація УАД брала участь в обговоренні подальшої співпраці із представниками Жешувського університету. Водночас студенти мали можливість позмагатися у різних видах спорту таких як настільний теніс, плавання, волейбол, баскетбол, уніхокей. А керівництво УАД поборолися за першість із представниками польських ВНЗ у турнірі з футболу. Під керівництвом капітана команди ректора УАД, професора Дурняка Б. В., українці здобули перемог.

gechyv1new

 festiva_akad_sport1  festiva_akad_sport2
 gechyv2  festiva_akad_sport3

 

 

26Лис/15

Відзнаки науковців УАД до Всесвітнього Дня науки

Щороку в Україні відзначається Всесвітній День науки. Цьогоріч у Львівському Будинку вчених відбулося вручення премій Львівської обласної ради та Львівської облдержадміністрації у галузі наукових досліджень для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації. Урочистості відбулися за участі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та голови Західного наукового центру НАН України, академіка Зіновія Назарчука. У номінації «Відомий вчений і знаний фахівець» нагороду отримав доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри «Економіка підприємства» Української академії друкарства ПАЛИГА ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ. У номінації «Талановитий молодий учений і спеціаліст» за значні досягнення в галузі науки відзначено кандидата технічних наук, викладача спеціальних технологічних дисциплін ЛПК УАД ЯРКУ НАТАЛЮ ВОЛОДИМИРІВНУ.

vidzn_nauk2015 vidzn_nauk20151

25Лис/15

Велопарковка на території головного корпусу УАД

Спостереження та опитування підказують нам необхідність створення велопарковки на території головного корпусу УАД. Якщо Ви поділяєте наші цінності: безпеку, здоров’я та комфорт, ми розраховуємо на Ваше зацікавлення й особисту участь у реалізації проекту. Шановні студенти підтримайте нашу ініціативу — ставте свій підпис під зверненням до адміністрації,щодо встановлення велопарковки на вул.Підголоко. За детальною інформацією звертайтеся у профком студентів.

veloparkovka1 veloparkovka2