Monthly Archives: Травень 2015

17Тра/15

Фестивалі студентської творчості

Студенти академії постійно беруть участь у молодіжних фестивалях  «Зашків»(приурочений до дня народження Є. Коновальця),  «Бабине Літо» (міжнародний молодіжний фестиваль  туристичної пісні), а також у фестивалях КВК: «Студентська ліга», «Галицька ліга», «Нововолинська ліга» та «Ліга КВН Європа».

Наші активісти отримують перші місця, здобувають перемогу і прославляють академію. Ректорат та профком студентів підтримують студентську молодь у розвитку творчих здібностей.

 

 

17Тра/15

«УАД ТВ» – студентське телебачення

Нещодавно профком студентів започаткував новий проект – студентське телебачення «УАД ТВ». Метою такого проекту є відображення поточних подій, наукових досягнень, культурних і спортивних заходів Української академії друкарства та інших навчальних закладів в майбутньому, огляд подій історії, випускників та кращих студентів академії, відображення соціальної думки студентства з актуальних проблем академії та країни, а також інформованість студентів про діяльність профкому студентів.

Окрім репортажів про події у студентському житті, команда студентського телебачення знімає сюжети про проблеми, які турбують молодь в академії та поза її територією. А також студентське телебачення УАД допоможе студентам-журналістам набути практики у телевізійному просторі.

Студентське телебачення УАД ТВ – це новий унікальний, за своєю масштабністю та розлогістю проект, який стартує у нашому ВНЗ в травні, схожих проектів у ВНЗ Львова ще не було. У цьому проекті команда УАД ТВ виходить за рамки можливого, адже дає глядачеві не лише побачити та почути, але й відчути емоції, які вирують під час тої чи іншої події. Телеефір розбитий на декілька рубрик: новини, проблеми, культура, спорт, відпочинок, соціальні опитування, тощо. За кожну рубрику відповідає певний студент, який забезпечує її повнотою інформації та робить все для удосконалення. Ми всіх запрошуємо долучатися до нового проекту студентського телебачення УАД ТВ – «Ти можеш все!».

 

17Тра/15

Турнір зі Scrabble

Студенти УАД дуже полюбляють турніри зі Scrabble. Друга назва гри – «Ерудит». Перший турнір в УАД серед ВНЗ Львова і Києва подарував нам переможців з нашої академії – Юрія Клименко і Ольгу Дітчук.

Студентам настільки сподобалась гра, що профком студентів частіше організовувати подібні турніри у майбутньому.

 

17Тра/15

Студентський театр

Спільний проект ректорату та профкому студентів Української академії друкарства – студентський театр, в якому талановита молодь може реалізувати свої акторські здібності.

Серед поставлених вистав «Мати-наймичка» і «Кайдашева сім’я», театральні постановки «Вечорниці» та «Українські традиції». Триває робота над наступними виставами «Сорочинський ярмарок» та «Вечори на хуторі біля Диканьки».

Студентський театр кожного разу дарує радість глядачам. Учасники театральної студії не лише беруть участь у виставах, вони володіють й іншими театральними професіями: пишуть тексти вистав, займаються дизайном сцени, створюють костюми, декорації та багато іншого, без чого не можливо поставити театральну постановку.