Category Archives: Архів новин

25Тра/17

Відкритий кубок ректора УАД з баскетболу

Упродовж 23–24 травня у спортивному залі Львівського торговельно-економічного університету відбувся відкритий кубок ректора Української академії друкарства  з баскетболу.

Баскетбольні змагання урочисто розпочалися із вступних слів Ігора Блащака, доцента, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту ЛТЕУ та незмінного тренера та натхненника баскетболістів Української академії друкарства – Леоніда Дербаби, доцента кафедри фізичного виховання УАД.

Continue reading

23Тра/17

Карта «Вишивана моя Україна» в Українській академії друкарства

22 травня перед головним корпусом Української академії друкарства представники Державної казначейської служби, разом із ректором Богданом Дурняком, проректором з НПР Ярославом Угрином та студентами академії урочисто розгорнули карту «Вишивана моя Україна».

Казначеї усіх регіонів нашої держави створили карту як символ єднання, вмістивши на білому тлі свою любов до рідної землі, і довели, що жоден з них не стоїть осторонь сучасних подій в країні, а власним прикладом творить сьогодення.

Із великою гордістю казначеї демонструють вишиту карту України у середніх та вищих навчальних закладах усієї країни, не оминули і Українську академію друкарства, продемонструвавши розкіш українських орнаментів та багатство нашої культури.

19Тра/17

Презентація видання Олександри Войтюк

18 травня у конференц-залі Української академії друкарства відбулася презентація видання «Лицар і Король», автором якого є талановита випускниця нашої академії – Олександра Войтюк.

Письменниця уже не вперше презентує свій творчий доробок у стінах нашої академії. Перші видання авторки, які розпочали її літературний шлях, – «Навчи мене любити» та «Схід сонця», були присвячені важливій соціальній тематиці, піднімали проблеми неповносправних людей, демонстрували їхні права у сучасному суспільстві. Вибір такої теми не випадковий. Олександра Войтюк з народження є неповносправною, однак незважаючи на проблеми із здоров’ям вона живе повноцінним життям: навчається, верстає книжки, допомагає реабілітаційному центру «Джерело», активно спілкується із друзями та одногрупниками і пише твори, які надихають людей із фізичними вадами відчути себе потрібними, важливими та повноцінними членами нашого суспільства.

Continue reading