Category Archives: Новини

23Кві/17

Вітаємо команду УАД з баскетболу!

20 квітня баскетбольна команда УАД, під керівництвом Леоніда Дербаби, доцента кафедри фізичного виховання УАД, на фінальному змаганні Львівської обласної універсіади з баскетболу серед вищих навчальних закладів, посіла ІІ місце.
Універсіада відбувалася у спортзалі Національного університету «Львівська політехніка» де зібралось 12 баскетбольних команд із різних куточків Львівщини. Суперником баскетбольної команди Української академії друкарства, у фінальному змаганні, стала команда Львівського державного університету фізичної культури, яка одержала поразку з результатом 74х64. Гідно відстояли честь своєї команди студенти УАД: Олег Юзевчик, Олексій Пащак, Булаєв Євгеній, Максим Домінюк, Ігор Пасічник та студент Поліграфічного коледжу Віталій Белла.

23Кві/17

Оголошено щорічний конкурсний відбір наукових проектів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок

Оголошено щорічний конкурсний відбір наукових проектів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок відповідно до наказу МОН №590, виконання яких розпочнеться у 2018 році за рахунок коштів державного бюджету.

Керівники наукових проектів самостійно вводять проекти на конкурсний відбір 2017 року в Систему за посиланням: kis.rit.org.ua, на якому розміщена додаткова інформація.

Інструкція по роботі з єдиною інформаційною системою “Наука в університетах” для керівників проектів
Форма проекту фундаментального/прикладного дослідження
Форма науково-технічної (експериментальної) розробки
Паспорти секцій за фаховими напрямами наукової ради МОН України      

 

19Кві/17

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 1

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 1

Для якісного опрацювання програми студентської наукової конференції прошу до 28.04.17р. подати в науково-дослідну частину академії (к.226) теми доповідей за такою формою:
№ п/п Назва доповіді Виконавець
(прізвище, ім’я,
по батькові, та група студента) Керівник (прізвище, ім’я,
по батькові, звання та посада)

Інформацію просимо подавати в друкованому та електронному вигляді за електронною адресою: triska2011@yandex.ua.
Роздрукований варіант тез подавати до 31 травня 2017 р. у видавництво УАД (к.202).
Електронний варіант тез надсилати на електронну адресу: studtezy2017@ukr.net. Увага! Тези вважаються прийнятими тільки в разі подання і роздрукованого, і електронного варіантів.

Проректор з НР В.З. Маїк
11.04.2017 р.

19Кві/17

Рейтинг університетів за показниками Scopus 2017 року

Видавничою службою «УРАН», на замовлення Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських вищих навчальних закладів. Continue reading