Category Archives: Без категорії

25Січ/17

Графіки перездачі академічної заборгованості за І семестр 2016-2017н.р.

Р-31, Р-32, Рк-31

АУ-1, КТ-1

АУ-21, КТ-21, КТ-22

АУ-3, КТ-3

АУ-4, КТ-4

АУ-5, КТ-5

АУ-5маг, КТ-5маг

ПМ-1, МП-1

ПМ-2, МП-2, ТМ-2

ПМ-3, МП-3, ТМ-3

ПМ-4, МП-4, ТМ-4

ПМ-5, МП-5

ПМ-5м, МП-5м

КГ-1, СГ-1, Дз-11, Дз-12

КГ-2, СГ-2, Дз-21, Дз-22

ТХ-31, ТХ-32, ТХ-33

ГС-51, ГМ-51,  ДЗМ-51

Дк-1, Дк-2, Дк-3, Дк-4

П, Б, Мк-1

Е-2, Б-2, Мк-2

Е-3, Б-3, Мк-3

Е-4, Б-4, Мк-4

УФЕБм-5, Пм-5, Мкм-5, Бм-5

Пс-5, Бс-5, Мкс-5

Ж-11,  Ж-12

Рс-51, Рм-51, РКм-51

К-2, К3, К-4

Р-21, Р-22, Рк-21

Р-41, Р-42, Рк-41

Рм-61, РКм-62, ПРм-61

ВП-11,12

ВП-21,22,23,24,25

ВПС-31,32,33,34,35

ВПС-41,42,43,44,45,46

ТКс-51, ТДс-51, ТПс-51, ТЕс-51, МЗс-51

ТКм-51, ТДм-51, ТПм-51, ТЕм-51, МЗм-51

 

29Лип/16

Результати фахових вступних випробувань на базі ОКР молодшого спеціаліста на денну форму навчання

Результати фахових вступних випробувань
на базі ОКР молодшого спеціаліста
на денну форму навчання

Видавництво та поліграфія Основи поліграфії Інформатика
Базюк Олег Ігорович ВП-13 60 40
Баховський Микола Володимирович ВП-45 55 50
Безалтинних Віталій Олексійович ВП-8 65 50
Белінська Христина Романівна ВП-63 70 40
Беньо Анастасія Богданівна ВП-73 65 20
Берко Роман Ігорович ВП-260 35 40
Боцьора Григорій-Сергій Григорович ВП-204 40 20
Головчанський Олександр Геннадійович ВП-24 55 50
Горлова Вероніка Юріївна ВП-109 50 40
Гук Ірина Романівна ВП-34 50 50
Дем`янюк Максим Олексійович ВП-112 35 40
Демчишин Катерина Мирославівна ВП-77 40 50
Дзюбак Тарас Валерійович ВП-11 45 60
Дідух Олег Михайлович ВП-7 60 20
Древич Христина Віталіївна ВП-61 60 20
Дробот Мар`ян Васильович ВП-151 50 20
Дума Олег Ігорович ВП-25 60 80
Жаворонков Ілля Ігорович ВП-1 50 50
Жолінська Лідія Володимирівна ВП-72 65 40
Зварич Олег Іванович ВП-59 50 60
Змия Роман Олегович ВП-35 65 50
Івашко Анна Анатоліївна ВП-5 70 90
Катик Ольга Олегівна ВП-113 35 40
Кокін Юрій Євгенович ВП-60 35 40
Колич Семен Мирославович ВП-4 60 30
Коляса Ольга Зіновіївна ВП-23 50 20
Костаненко Дмитро Ілліч ВП-57 25 30
Круп`як Ігор Степанович ВП-10 55 50
Куртяк Володимир Степанович ВП-39 65 20
Кух Орест Михайлович ВП-26 30 30
Кухар Ірина Володимирівна ВП-21 55 20
Кушпіт Ростислав Віталійович ВП-114 50 50
Лебідь Олександр . ВП-33 65 40
Литвин Юлія Ігорівна ВП-41 45 40
Лозинський Василь Андрійович ВП-6 35 20
Луговськой Роман Андрійович ВП-9 55 30
Любуська Зоряна Миколаївна ВП-17 70 20
Малюга Ігор Богданович ВП-15 35 60
Марушка Юрій Володимирович ВП-55 65 50
Марців Володимир Степанович ВП-37 65 20
Мельник Ігор Андрійович ВП-16 65 20
Микіч Ігор Зіновійович ВП-56 30 30
Михайлов Юрій Ігорович ВП-205 45 40
Олійник Михайло Володимирович ВП-75 70 30
Павлик Мар`яна Юріївна ВП-250 20 50
Павліш Андрій Володимирович ВП-3 70 50
Пашко Роман Сергійович ВП-90 50 50
Підцерковний Іван Мар`янович ВП-40 25 30
Плахтина Зореслава Ігорівна ВП-20 60 40
Пронів Богдан Юрійович ВП-18 65 40
Процайло Володимир Миколайович ВП-44 45 60
Пшик Орест Іванович ВП-38 40 40
Рудень Максим Сергійович ВП-2 45 60
Ружицький Роман Ігорович ВП-150 40 40
Семко Артур Богданович ВП-19 45 40
Сиванич Михайло Віталійович ВП-43 65 40
Сидоренко Артур Олегович ВП-58 20 40
Січкар Віра Юріївна ВП-42 35 40
Скрипка Володимир Зеновійович ВП-74 40 40
Сосонкіна Юліанна Миколаївна ВП-53 70 40
Степанов Роман Павлович ВП-54 25 30
Сукач Ростислав Ігорович ВП-76 35 30
Терех Вікторія Ігорівна ВП-22 65 50
Топольська Орися Романівна ВП-36 70 40
Фомін Оксана Тарасівна ВП-12 60 20
Чопко Назар Іванович ВП-14 55 40
Щегольський Василь-Володимир Олегович ВП-62 45 20
Журналістика Основи ред.майст. Інформатика
Гаталяк Анастасія Андріївна Ж-87 66 40
Гнідь Павло Ярославович Ж-199 45 30
Дідух Ольга Русланівна Ж-3 67 30
Добренька Анна Олексіївна Ж-88 72 20
Ілевич Роксолана Андріївна Ж-48 62 40
Іщенко Анжеліка Валеріївна Ж-47 53 30
Кунинець Олена Сергіївна Ж-1 75 40
Лихач Софія Андріївна Ж-18 60 40
Лопушинська Христина Ярославівна Ж-2 79 30
Роман Мар`яна Вікторівна Ж-17 60 30
Інформаційна, бібліотечна та архівна справа Основи діловодства Інформатика
Вовк Діана Тарасівна Дк-5 57 20
Злоєва Ольга Вікторівна Дк-26 50 30
Лисенко Ольга Андріївна Дк-18
Мартиник Андріана Володимирівна Дк-20
П`ятничко Ірина Юріївна Дк-25 53 20
Храбуст Софія Адамівна Дк-19
Маркетинг Основи економіки Інформатика
Гануляк Соломія Василівна Мк-77
Горна Анастасія Андріївна Мк-18
Курило Роксоляна Ростиславівна Мк-13
Левицький Дмитро Васильович Мк-50 45
Пасека Марія Богданівна Мк-3
Хоміцка Софія Андріївна Мк-1
Цюркало Христина Іванівна Мк-91 30 20
Облік і оподаткування Основи економіки Інформатика
Гірна Оксана Василівна Б-12 55 50
Горна Анастасія Андріївна Б-18
Грем Алла Вікторівна Б-11 45 20
Жмінка Олена Павлівна Б-1 65 60
Кардаш Володимир Віталійович Б-49 30 20
Кухар Андрій Сергійович Б-48 45 50
Лесишин Ірина Олегівна Б-73
Лука Юлія Миронівна Б-114 60 60
Мирович Каріна Вадимівна Б-50 45 30
Пилипчук Ірина Миколаївна Б-10 50 60
Пришляк Тетяна Богданівна Б-17 25 20
Пукач Віра Іванівна Б-90
Шняк Назар Юрійович Б-92 45 70
Юрочкіна Ельвіра Леонідівна Б-13 60 30
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Основи економіки Інформатика
Галаджун Марта Володимирівна П-10 50 20
Горна Анастасія Андріївна П-11 65 30
Замрій Софія Богданівна П-19
Іляш Олена Володимирівна П-13
Колівошко Софія Андріївна П-20
Курило Роксоляна Ростиславівна П-12 65 30
Лазаревич Степан Васильович П-92 35 20
Пасека Марія Богданівна П-3 60 40
Сеньківський Назарій Юрійович П-1 80 90
Сімків Андріана Орестівна П-9 45 30
Стріжик Марта-Ірина Богданівна П-17 30 40
Хоміцка Софія Андріївна П-2 50 50
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Технічна механіка Інформатика
Андрейків Андрій Йосифович АКТ-52 50 70
Бутурин Максим Богданович АКТ-57 10 30
Гарасимович Руслан Ігорович АКТ-96 40 40
Гуменчук Максим Ігорович АКТ-212 30 60
Гураль Микола-Остап Юрійович АКТ-2
Демкович Олексій Ярославович АКТ-6 30 40
Добросинець Андрій Ігорович АКТ-51 40 70
Зарванський Ярослав Володимирович АКТ-147 40 70
Захаров Павло Олегович АКТ-178
Кавецький Микита Євгенович АКТ-144
Калитка Віталій Миронович АКТ-15 80 80
Кіт Володимир Андрійович АКТ-32 50 50
Кольцов Олександр Юрійович АКТ-48 70 50
Кравченко Валентин Олегович АКТ-3 20 30
Кріп Андріана Андріївна АКТ-50 40 40
Лазорко Андрій Іванович АКТ-145
Лелик Олег Віталійович АКТ-33 40 60
Лікаренко Ярослав Дмитрович АКТ-177 60 60
Лозінський Іван Ярославович АКТ-54 40 30
Луців Андрій Романович АКТ-213 80 30
Ляниця Василь Васильович АКТ-59
Маївка Роман Степанович АКТ-148
Мельоха Володимир Петрович АКТ-146
Музика Олександр Олексійович АКТ-56 40 40
Панахид Богдан Романович АКТ-53 30 50
Пилипчак Лідія Володимирівна АКТ-55 40 60
Поляков Ігор Ігорович АКТ-34 20 80
Романишин Володимир Володимирович АКТ-4 50 30
Сідонін Юрій Андрійович АКТ-58 40 50
Старчак Андрій Ігорович АКТ-36 60 40
Стахів Руслан Вікторович АКТ-47 40 70
Студенний Володимир Романович АКТ-180
Турун Ігор Віталійович АКТ-14 50 60
Тушницький Юрій Вікторович АКТ-143
Чернящук Мар`ян Русланович АКТ-35 50 60
Шалайко Володимир Михайлович АКТ-179 50 70
Шамін Віктор Аркадійович АКТ-1 30 60
Шумада Володимир Петрович АКТ-31
Шумило Павло Тарасович АКТ-214 30 60
Якимов Владислав Вадимович АКТ-5 40 20
Янківський Дмитро Зіновійович АКТ-61 80 70
Інженерна механіка Технічна механіка Інформатика
Баландюк Роман Андрійович М-14 20 20
Баховський Роман Володимирович М-15 10 50
Біляк Тарас Іванович М-17 40 60
Зорівчак Мар`ян Васильович М-2 40  20
Кавецький Микита Євгенович М-41 20 40
Касприк Віталій Олегович М-12 20 20
Кузик Володимир Олегович М-27 70 30
Курка Олег Юрійович М-10 40 50
Ласійчук Орест Олегович М-81 30 30
Лихогоденко Дмитро Євгенійович М-1 30 60
Лютий Руслан Васильович М-16 60 50
Майнош Юрій Володимирович М-7 30 20
Михайлишин Андрій Ігорович М-6 40 60
Навольський Назар Романович М-9 50 30
Нижник Володимир Борисович М-19 30 60
Ноняк Олег Романович М-57 30  20
Нос Володимир Романович М-23 50 60
Олійник Назар Романович М-18 30 60
Піняга Андрій Олегович М-13 50 50
Попадюк Олег Васильович М-28 60 20
Ревага Олег Васильович М-5 50 60
Студенний Володимир Романович М-49 40 40
Тиндик Іван-Олег Іванович М-4 60 70
Тушницький Юрій Вікторович М-40 60 30
Фокіна Катерина Олександрівна М-8 30 50
Юнак Лілія Ігорівна М-3 40 50

 

Дизайн Рисунок Живопис Композиція
Сиротюк Інна Анатоліївна ДЗ-1 65 67 90
Гаган Ольга Олегівна ДЗ-2 35 54 50
Пеньковий Володимир Володимирович Дз-3
Саюк Ольга Юріївна Дз-23
Магель Вікторія Андріївна Дз-24
Бучко Олена Романівна Дз-25 72 84 85
Іванюк Олена Григорівна Дз-26 50 54 75
Рожак Роксолана Романівна Дз-27 40 40 55
Луговська Аліна Сергіївна Дз-33 83 70 85
Туманова Василина Олегівна Дз-34 80 85 75
Шолудько Назарій Юрійович Дз-35
Турчиняк Ігор Мар`янович Дз-36 60 60 56
Фабіровський Іван Ярославович Дз-37 50 76 54
Коновал Девід Павлович Дз-51 80 79 85
Калмикова Софія Олена Єгорівна Дз-69 60 70 75
Звіздун Аліна Миколаївна Дз-108 80 80 75
Білик Катерина Юріївна Дз-109 52 50 65
Навоша Наталія Степанівна Дз-123 78 80 85
Юськович Катерина Володимирівна Дз-124
Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Рисунок Живопис Композиція
Філюк Ольга Вікторівна ОМ-1 48 65 72
Король Вікторія Леонідівна ОМ-2 73 75 70
Сиротюк Інна Анатоліївна ОМ-3 73 62 55
Гаган Ольга Олегівна ОМ-4 23 31 25
Басараба Юрій Ігорович ОМ-5 65 78 75
Корнійчук Богдан Степанович ОМ-6 68 84 60
Іваночко Лелія Василівна ОМ-7 89 83 60
Музика Мирослава Михайлівна ОМ-11 72 67 69
Саюк Ольга Юріївна ОМ-19 65 65 46
Магель Вікторія Андріївна ОМ-20 67 52 45
Наумук Іван Петрович ОМ-21 81 95 75
Ковальчук Віктор Михайлович ОМ-22 68 61 55
Максимук Ірина Іванівна ОМ-23
Муртазіна Анастасія Вадимівна ОМ-24 49 52 51
Єрмакова Ксенія Сергіївна ОМ-25 86 75 60
Кордоба Віра Юріївна ОМ-32 82 81 83
Кіц Дарія Олегівна ОМ-33 77 79 81
Калмикова Софія Олена Єгорівна ОМ-53 68 75 80
Кучменда Віталія Ростиславівна ОМ-54 76 80 79
Косюк Арсеній Орестович ОМ-55 65 75 89
Івасюк Катерина Василівна ОМ-89 51 55 60
Цапок Костянтин Васильович ОМ-90 79 73 75
Якубишин Христина Романівна ОМ-91 100 80 60
27Лип/16

Результати творчого конкурсу вступників на основі повної загальної середньої освіти спеціальності “Журналістика” (денна форма)

Результати творчого конкурсу
вступників на основі повної загальної середньої освіти
спеціальності “Журналістика” (денна форма)

 

№пп ПІБ Особ.справа ТК
1 Алексійчук Олена Олегівна Ж-9е 132
2 Басай Володимир Ігорович Ж-58е 180
3 Берест Роман Вікторович Ж-158е 170
4 Білан Денис Євгенійович Ж-270е 120
5 Бойко Анна Володимирівна Ж-250е 181
6 Бойко Наталя Вікторівна Ж-65е 131
7 Босюк Христина Юріївна Ж-89е 155
8 Василець Марія Андріївна Ж-51е 130
9 Віблий Олег Андрійович Ж-36е 122
10 Волкова Юлія Віталіївна Ж-205е 130
11 Гаврилюк Ірина Сергіївна Ж-191е 130
12 Гафінов Владислав Ярославович Ж-212е 120
13 Гельмас Роман Михайлович Ж-220е 115
14 Глемейда Оксана Анатоліївна Ж-60е 125
15 Глущенко Валерія Володимирівна Ж-59е 130
16 Голдаєва Марина Вікторівна Ж-6е 159
17 Голик Марта Вікторівна Ж-108е 130
18 Готра Роман Вячеславович Ж-230е 136
19 Гураль Надія Петрівна Ж-229 125
20 Гуторова Валерія Сергіївна Ж-133е 130
21 Дзюбановський Назарій Андрійович Ж-14е 120
22 Дмитренко Руслана Русланівна Ж-103е 155
23 Довгополик Поліна Михайлівна Ж-285е 110
24 Домашина Оксана Олегівна Ж-49е 128
25 Дуда Юлія Андріївна Ж-82е 169
26 Жеребецька Неля Ярославівна Ж-80е 119
27 Загоруйко Євгеній Олександрович Ж-177е 110
28 Захарова Альона Сергіївна Ж-152е 130
29 Землянська Надія Миколаївна Ж-10е 146
30 Знась Євгенія Федорівна Ж-167е 128
31 Іващенко Анастасія Вікторівна Ж-30е 120
32 Ірікова Діана В`ячеславівна Ж-146е 160
33 Кавецька Юлія Федорівна Ж-110е 148
34 Калінкіна Анастасія Олегівна Ж-37е 125
35 Калька Руслан Васильович Ж-121е 110
36 Кандауров Сергій Юрійович Ж-23е 130
37 Кирилова Аліна Ігорівна Ж-69е 125
38 Кізіменко Дарина Олександрівна Ж-56е 160
39 Комар Христина Андріївна Ж-186е 141
40 Костик Діана Олегівна Ж-12е 155
41 Кравчук Соломія Володимирівна Ж-112е 130
42 Криванич Ольга Василівна Ж-20е 129
43 Кузнєцова Анастасія Олегівна Ж-77е 160
44 Кузьменко Лілія Сергіївна Ж-276е 148
45 Кулеба Остап Борисович Ж-67е 128
46 Куліш Ганна Олександрівна Ж-73е 131
47 Куца Олександра Олександрівна Ж-33е 162
48 Куць Романа Романівна Ж-224е 160
49 Кучер Катерина Павлівна Ж-21е 137
50 Кушик Ілона Костянтинівна Ж-92е 150
51 Лагодюк Артем Сергійович Ж-278е 118
52 Лазарчук Марта Валеріївна Ж-24е 150
53 Леськів Ольга Тарасівна Ж-116е 130
54 Лихіцька Тетяна Ігорівна Ж-201е 135
55 Лозинська Христина Романівна Ж-165е 125
56 Лубенська Анастасія Ігорівна Ж-34е 125
57 Лукашова Софія Євгенівна Ж-169е 130
58 Лялюк Наталія Василівна Ж-38е 140
59 Маковецька Анна-Анастасія Олексіївна Ж-287е 160
60 Манзюк Дарина Василівна Ж-140е 122
61 Матвійчук Василина Андріївна Ж-44е 125
62 Матушевська Олена Володимирівна Ж-168е 140
63 Медвідь Оксана Мирославівна Ж-181е 140
64 Михайлечко Ірина Михайлівна Ж-28е 125
65 Мотрук Ксенія Юріївна Ж-173е 178
66 Ничепорук Ольга Валентинівна Ж-15е 129
67 Олійник Соломія Володимирівна Ж-98е 160
68 Орнат Ілона Володимирівна Ж-64е 159
69 Остапчук Наталія Анатоліївна Ж-197е 110
70 П`ясецька Андріана Андріївна Ж-52е 185
71 Палиця Валентина Романівна Ж-282е 151
72 Париляк Сергій Миронович Ж-135е 110
73 Пецух Остап Олегович Ж-8е 128
74 Попович Ірина Василівна Ж-57е 130
75 Потапенко Лілія Василівна Ж-143е 130
76 Похил Наталія В`ячеславівна Ж-163е 170
77 Похорукова Христина Іванівна Ж-260е 120
78 Проніна Світлана Олександрівна Ж-83е 130
79 Пудилик Діана Іванівна Ж-145е 121
80 Пустовит Христина Ігорівна Ж-25е 130
81 Распопова Аліна Анатоліївна Ж-237е 115
82 Савчук Юрій Олегович Ж-190е 110
83 Сапіга Антоніна Ігорівна Ж-109е 130
84 Семенова Анастасія Володимирівна Ж-176е 150
85 Сенишин Марта Мирославівна Ж-192е 150
86 Середняк Сергій Святославович Ж-180е 120
87 Скидан Катерина Вячеславівна Ж-236е 155
88 Степаненко Нікіта Андрійович Ж-183е 121
89 Туганашева Анастасія Владиславівна Ж-45е 120
90 Туркас Валентина Владиславівна Ж-243е 145
91 Феденечко Василина Ігорівна Ж-124е 151
92 Федорова Олександра Сергіївна Ж-222е 112
93 Хархаліс Марта Тарасівна Ж-157е 120
94 Хоміць Марта Іванівна Ж-62е 145
95 Черниш Євген Олександрович Ж-228е 129
96 Чілей Діана Юріївна Ж-70е 130
97 Шалова Дарина Олексіївна Ж-271е 159
98 Шептуха Ярослава Дмитрівна Ж-154е 111
99 Шмід Наталія Русланівна Ж-114е 130
100 Якимчук Іванна Андріївна Ж-91е 140
101 Ямборська Ірина Олегівна Ж-144е 175
102 Ярощук Анастасія Олександрівна Ж-63е 121