29Лип/16

Результати творчого конкурсу “Дизайн”

Результати творчого конкурсу
на спеціальність “Дизайн”
денна форма навчання

Рисунок Живопис Композиція
Гончарук Х. В. 125 125 140
Демчишина О. С. 170 142 0
Дутко О. В. 120 120 120
Кондратюк І. В. 165 173 152
Крижак Н. О. 160 155 146
Лесюк А. М. 170 172 135
Нішман О. П. 180 175 0
Олексюк І. В. 140 155 145
Платко В. Ю. 162 165 168
Платовська Р. В. 145 155 0
Пудовкіна Т. Г. 130 135 140
Рудик М. А. 183 190 178
Самбірський М. Ю. 190 184 190
Стребіж Н. О. 165 170 175
Тарасевич К. А. 170 180 181
Хоманчук О. І. 160 148 155
Хрипонюк В. С. 145 155 150
Черненко В. М. 130 135 140
Чуфещук Ю. О. 170 170 0
Шевчук О. О. 160 160 130
Юшкевич Н. А. 120 125 150

Результати фахових вступних випробувань
на базі ОКР молодшого спеціаліста
на спеціальність “Дизайн”
денна форма навчання

Рисунок Живопис Композиція
Білик К.Ю. 52 50 65
Бучко О. Р. 72 84 85
Гаган О. О. 35 54 50
Звіздун А.М. 80 80 75
Іванюк О. Г. 50 54 75
Калмикова С. Є. 60 70 75
Коновал Д. П. 80 79 85
Луговська А. С. 83 70 85
Навоша Н. С. 78 80 85
Рожак Р. Р. 40 40 55
Сиротюк І. А. 65 67 90
Туманова В. О. 80 85 75
Турчиняк І. М. 60 60 56
Фабіровський І. Я. 50 76 54

Результати фахових вступних випробувань
на базі ОКР молодшого спеціаліста
на спеціальність “Дизайн”
заочна форма навчання

Рисунок Живопис Композиція
Байда А. І. 54 60 32
Гайдуківська Д. В. 25 30 65
Коцінська Р. Б. 30 30 55
Мар`єнко Д. В. 65 68 80
Оржевська М. А. 30 37 30
Стельмах П. Б. 30 30 25
Толстікова А. В. 70 70 75

Результати творчого конкурсу
на спеціальність “Дизайн”
заочна форма навчання

Рисунок Живопис Композиція
Козак Л. О. 120 130 115
Лахман В. І. 165 175 176
Степаняк Н. Ю. 140 140 146
29Лип/16

Результати творчого конкурсу “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”

Результати творчого конкурсу вступників на основі ОКР бакалавр спеціальності “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” (денна форма)

 №  ПІБ рисунок живопис композиція
26 Баняс Марія Миколаївна 177 182 160
72 Бачевська Тетяна Ігорівна 150 162 135
14 Боханько Єлизавета Сергіївна 181 184 170
13 Верещак Анастасія Анатоліївна 127 131 115
30 Верещинська Жанна Леонідівна 112 122 125
42 Винницька Вікторія Михайлівна 110 115 113
45 Войнова Емма Олегівна 176 172 192
92 Волобуєв Ігор Андрійович 112 115 113
59 Данильців Юлія Богданівна 189 179 170
61 Дичківська Яна Тарасівна 177 179 180
38 Жильцова Дар`я Олегівна 181 183 160
10 Засядьвовк Анастасія Володимирівна 151 168 131
8 Йоєнко Ксенія Денисівна 158 145 120
29 Клевченко Анастасія Сергіївна 135 135 0
87 Ковальська Олена Володимирівна 111 117 120
44 Лихолат Ольга Зіновіївна 175 175 185
65 Людера Наталія Сергіївна 134 156 140
39 Марущак Катерина Петрівна 184 172 170
62 Омельчук Іванна Миколаївна 115 120 116
47 Осадча Анастасія Ярославівна 185 175 165
48 Павлик Анна Петрівна 127 129 128
70 Петріца Софія Олександрівна 186 165 125
37 Приймич Тетяна Юріївна 190 192 195
98 Пудовкіна Тетяна Геннадіївна 135 145 118
40 Реука Катерина Григоріївна 169 140 135
71 Садова Марія Ігорівна 165 152 148
75 Сідак Юлія Вікторівна 122 110 120
84 Сопік Анастасія Петрівна 110
52 Чуфещук Юлія Олексіївна 179 185 163
85 Швірінь Маргарита Миколаївна 103

Результати фахових вступних випробувань на базі ОКР молодшого спеціаліста на денну форму навчання “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”

Рисунок Живопис Композиція
Басараба Юрій Ігорович 65 78 75
Гаган Ольга Олегівна 23 31 25
Єрмакова Ксенія Сергіївна 86 75 60
Іваночко Лелія Василівна 89 83 60
Івасюк Катерина Василівна 51 55 60
Калмикова Софія Олена Єгорівна 68 75 80
Кіц Дарія Олегівна 77 79 81
Ковальчук Віктор Михайлович 68 61 55
Кордоба Віра Юріївна 82 81 83
Корнійчук Богдан Степанович 68 84 60
Король Вікторія Леонідівна 73 75 70
Косюк Арсеній Орестович 65 75 89
Кучменда Віталія Ростиславівна 76 80 79
Магель Вікторія Андріївна 67 52 45
Максимук Ірина Іванівна
Музика Мирослава Михайлівна 72 67 69
Муртазіна Анастасія Вадимівна 49 52 51
Наумук Іван Петрович 81 95 75
Саюк Ольга Юріївна 65 65 46
Сиротюк Інна Анатоліївна 73 62 55
Філюк Ольга Вікторівна 48 65 72
Цапок Костянтин Васильович 79 73 75
Якубишин Христина Романівна 100 80 60
29Лип/16

Результати фахового випробування (композиція) вступників на основі ОКР магістр, спеціаліст

Результати фахового випробування (композиція)
вступників на основі ОКР магістр
спеціальності “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” (денна форма)

№пп ПІБ Особ.справа композиція
1 Дем’янюк Світлана Володимирівна ОМ-1м 50
2 Баль Маргарита Олександрівна Г-1 64
3 Мартинова Галина Олександрівна ОМ-2м 79
4 Арутюнян Маріам Гетаківна ОМ-3м_ 45
5 Бистрова Анастасія Олександрівна ОМ-4м_ 84
6 Журунова Маргарита Ігорівна Г-60 95
7 Зьомко Орест Романович ОМ-6м_ 90
8 Роман Аннамарія Василівна ОМ-8м_ 40
9 Корнюшко Віра Олександрівна ОМ-9М 82
10 Данищук Олег Іванович ОМ-10м_
11 Дружбляк Ружена-Анна Ігорівна ОМ-11м 89
12 Хабровська Ярина Русланівна ОМ-12м 68
13 Лисенко Анастасія Ігорівна Г-12 43
14 Локатир Богдан Іванович Г-13 94
15 Міщук Віталій Романович Г-16 90
16 Походжай Марта Миколаївна Г-21 67
17 Загородня Катерина Олександрівна Г-30 89
18 Сучко Любов Михайлівна Г-36 40
19 Пантелєєва Юлія Євгенівна Г-37 88
20 Томчишин Людмила Юріївна Г-34 45
21 Махно Іван Вікторович Г-35 48
22 Мілютіна Анастасія Юріївна ВПС-104

Результати фахового випробування (композиція)
вступників на основі ОКР спеціаліст
спеціальності “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” (денна форма)

№пп ПІБ Особ.справа композиція
1 Копчик Дмитро Олегович ОМ-5с_ 49
2 Наїдко Олена Миколаївна ОМ-7с_ 75
3 Кипібіда Іван Валерійович Г-9 95
4 Чабан Лілія Романівна Г-27 50
29Лип/16

Результати фахових вступних випробувань

Результати фахових вступних випробувань
на базі ОКР молодшого спеціаліста
на денну форму навчання

Видавництво та поліграфія Основи поліграфії Інформатика
Базюк Олег Ігорович ВП-13 60 40
Баховський Микола Володимирович ВП-45 55 50
Безалтинних Віталій Олексійович ВП-8 65 50
Белінська Христина Романівна ВП-63 70 40
Беньо Анастасія Богданівна ВП-73 65 20
Берко Роман Ігорович ВП-260 35 40
Боцьора Григорій-Сергій Григорович ВП-204 40 20
Головчанський Олександр Геннадійович ВП-24 55 50
Горлова Вероніка Юріївна ВП-109 50 40
Гук Ірина Романівна ВП-34 50 50
Дем`янюк Максим Олексійович ВП-112 35 40
Демчишин Катерина Мирославівна ВП-77 40 50
Дзюбак Тарас Валерійович ВП-11 45 60
Дідух Олег Михайлович ВП-7 60 20
Древич Христина Віталіївна ВП-61 60 20
Дробот Мар`ян Васильович ВП-151 50 20
Дума Олег Ігорович ВП-25 60 80
Жаворонков Ілля Ігорович ВП-1 50 50
Жолінська Лідія Володимирівна ВП-72 65 40
Зварич Олег Іванович ВП-59 50 60
Змия Роман Олегович ВП-35 65 50
Івашко Анна Анатоліївна ВП-5 70 90
Катик Ольга Олегівна ВП-113 35 40
Кокін Юрій Євгенович ВП-60 35 40
Колич Семен Мирославович ВП-4 60 30
Коляса Ольга Зіновіївна ВП-23 50 20
Костаненко Дмитро Ілліч ВП-57 25 30
Круп`як Ігор Степанович ВП-10 55 50
Куртяк Володимир Степанович ВП-39 65 20
Кух Орест Михайлович ВП-26 30 30
Кухар Ірина Володимирівна ВП-21 55 20
Кушпіт Ростислав Віталійович ВП-114 50 50
Лебідь Олександр . ВП-33 65 40
Литвин Юлія Ігорівна ВП-41 45 40
Лозинський Василь Андрійович ВП-6 35 20
Луговськой Роман Андрійович ВП-9 55 30
Любуська Зоряна Миколаївна ВП-17 70 20
Малюга Ігор Богданович ВП-15 35 60
Марушка Юрій Володимирович ВП-55 65 50
Марців Володимир Степанович ВП-37 65 20
Мельник Ігор Андрійович ВП-16 65 20
Микіч Ігор Зіновійович ВП-56 30 30
Михайлов Юрій Ігорович ВП-205 45 40
Олійник Михайло Володимирович ВП-75 70 30
Павлик Мар`яна Юріївна ВП-250 20 50
Павліш Андрій Володимирович ВП-3 70 50
Пашко Роман Сергійович ВП-90 50 50
Підцерковний Іван Мар`янович ВП-40 25 30
Плахтина Зореслава Ігорівна ВП-20 60 40
Пронів Богдан Юрійович ВП-18 65 40
Процайло Володимир Миколайович ВП-44 45 60
Пшик Орест Іванович ВП-38 40 40
Рудень Максим Сергійович ВП-2 45 60
Ружицький Роман Ігорович ВП-150 40 40
Семко Артур Богданович ВП-19 45 40
Сиванич Михайло Віталійович ВП-43 65 40
Сидоренко Артур Олегович ВП-58 20 40
Січкар Віра Юріївна ВП-42 35 40
Скрипка Володимир Зеновійович ВП-74 40 40
Сосонкіна Юліанна Миколаївна ВП-53 70 40
Степанов Роман Павлович ВП-54 25 30
Сукач Ростислав Ігорович ВП-76 35 30
Терех Вікторія Ігорівна ВП-22 65 50
Топольська Орися Романівна ВП-36 70 40
Фомін Оксана Тарасівна ВП-12 60 20
Чопко Назар Іванович ВП-14 55 40
Щегольський Василь-Володимир Олегович ВП-62 45 20
Журналістика Основи ред.майст. Інформатика
Гаталяк Анастасія Андріївна Ж-87 66 40
Гнідь Павло Ярославович Ж-199 45 30
Дідух Ольга Русланівна Ж-3 67 30
Добренька Анна Олексіївна Ж-88 72 20
Ілевич Роксолана Андріївна Ж-48 62 40
Іщенко Анжеліка Валеріївна Ж-47 53 30
Кунинець Олена Сергіївна Ж-1 75 40
Лихач Софія Андріївна Ж-18 60 40
Лопушинська Христина Ярославівна Ж-2 79 30
Роман Мар`яна Вікторівна Ж-17 6 30
Інформаційна, бібліотечна та архівна справа Основи діловодства Інформатика
Вовк Діана Тарасівна Дк-5 57 20
Злоєва Ольга Вікторівна Дк-26 50 30
Лисенко Ольга Андріївна Дк-18
Мартиник Андріана Володимирівна Дк-20
П`ятничко Ірина Юріївна Дк-25 53 20
Храбуст Софія Адамівна Дк-19
Маркетинг Основи економіки Інформатика
Гануляк Соломія Василівна Мк-77
Горна Анастасія Андріївна Мк-18
Курило Роксоляна Ростиславівна Мк-13
Левицький Дмитро Васильович Мк-50 45
Пасека Марія Богданівна Мк-3
Хоміцка Софія Андріївна Мк-1
Цюркало Христина Іванівна Мк-91 30 20
Облік і оподаткування Основи економіки Інформатика
Гірна Оксана Василівна Б-12 55 50
Горна Анастасія Андріївна Б-18
Грем Алла Вікторівна Б-11 45 20
Жмінка Олена Павлівна Б-1 65 60
Кардаш Володимир Віталійович Б-49 30 20
Кухар Андрій Сергійович Б-48 45 50
Лесишин Ірина Олегівна Б-73
Лука Юлія Миронівна Б-114 60 60
Мирович Каріна Вадимівна Б-50 45 30
Пилипчук Ірина Миколаївна Б-10 50 60
Пришляк Тетяна Богданівна Б-17 25 20
Пукач Віра Іванівна Б-90
Шняк Назар Юрійович Б-92 45 70
Юрочкіна Ельвіра Леонідівна Б-13 60 30
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Основи економіки Інформатика
Галаджун Марта Володимирівна П-10 50 20
Горна Анастасія Андріївна П-11 65 30
Замрій Софія Богданівна П-19
Іляш Олена Володимирівна П-13
Колівошко Софія Андріївна П-20
Курило Роксоляна Ростиславівна П-12 65 30
Лазаревич Степан Васильович П-92 35 20
Пасека Марія Богданівна П-3 60 40
Сеньківський Назарій Юрійович П-1 80 90
Сімків Андріана Орестівна П-9 45 30
Стріжик Марта-Ірина Богданівна П-17 30 40
Хоміцка Софія Андріївна П-2 50 50
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Технічна механіка Інформатика
Андрейків Андрій Йосифович АКТ-52 50 70
Бутурин Максим Богданович АКТ-57 10 30
Гарасимович Руслан Ігорович АКТ-96 40 40
Гуменчук Максим Ігорович АКТ-212 30 60
Гураль Микола-Остап Юрійович АКТ-2
Демкович Олексій Ярославович АКТ-6 30 40
Добросинець Андрій Ігорович АКТ-51 40 70
Зарванський Ярослав Володимирович АКТ-147 40 70
Захаров Павло Олегович АКТ-178
Кавецький Микита Євгенович АКТ-144
Калитка Віталій Миронович АКТ-15 80 80
Кіт Володимир Андрійович АКТ-32 50 50
Кольцов Олександр Юрійович АКТ-48 70 50
Кравченко Валентин Олегович АКТ-3 20 30
Кріп Андріана Андріївна АКТ-50 40 40
Лазорко Андрій Іванович АКТ-145
Лелик Олег Віталійович АКТ-33 40 60
Лікаренко Ярослав Дмитрович АКТ-177 60 60
Лозінський Іван Ярославович АКТ-54 40 30
Луців Андрій Романович АКТ-213 80 30
Ляниця Василь Васильович АКТ-59
Маївка Роман Степанович АКТ-148
Мельоха Володимир Петрович АКТ-146
Музика Олександр Олексійович АКТ-56 40 40
Панахид Богдан Романович АКТ-53 30 50
Пилипчак Лідія Володимирівна АКТ-55 40 60
Поляков Ігор Ігорович АКТ-34 20 80
Романишин Володимир Володимирович АКТ-4 50 30
Сідонін Юрій Андрійович АКТ-58 40 50
Старчак Андрій Ігорович АКТ-36 60 40
Стахів Руслан Вікторович АКТ-47 40 70
Студенний Володимир Романович АКТ-180
Турун Ігор Віталійович АКТ-14 50 60
Тушницький Юрій Вікторович АКТ-143
Чернящук Мар`ян Русланович АКТ-35 50 60
Шалайко Володимир Михайлович АКТ-179 50 70
Шамін Віктор Аркадійович АКТ-1 30 60
Шумада Володимир Петрович АКТ-31
Шумило Павло Тарасович АКТ-214 30 60
Якимов Владислав Вадимович АКТ-5 40 20
Янківський Дмитро Зіновійович АКТ-61 80 70
Інженерна механіка Технічна механіка Інформатика
Баландюк Роман Андрійович М-14 20 20
Баховський Роман Володимирович М-15 10 50
Біляк Тарас Іванович М-17 40 60
Зорівчак Мар`ян Васильович М-2 40
Кавецький Микита Євгенович М-41 20 40
Касприк Віталій Олегович М-12 20 20
Кузик Володимир Олегович М-27 70 30
Курка Олег Юрійович М-10 40 50
Ласійчук Орест Олегович М-81 30 30
Лихогоденко Дмитро Євгенійович М-1 30 60
Лютий Руслан Васильович М-16 60 50
Майнош Юрій Володимирович М-7 30 20
Михайлишин Андрій Ігорович М-6 40 60
Навольський Назар Романович М-9 50 30
Нижник Володимир Борисович М-19 30 60
Ноняк Олег Романович М-57 30
Нос Володимир Романович М-23 50 60
Олійник Назар Романович М-18 30 60
Піняга Андрій Олегович М-13 50 50
Попадюк Олег Васильович М-28 60 20
Ревага Олег Васильович М-5 50 60
Студенний Володимир Романович М-49 40 40
Тиндик Іван-Олег Іванович М-4 60 70
Тушницький Юрій Вікторович М-40 60 30
Фокіна Катерина Олександрівна М-8 30 50
Юнак Лілія Ігорівна М-3 40 50